آخرین وضعیت Rıza İramaneş در بیمارستان

آخرین وضعیت Riza Iramanes در بیمارستان

به گزارش خبرگزاری انتخابتو، حسین قرایی مدیرکل روابط عمومی صدا و سیما که به نمایندگی از پیمان جبلی از این هنرمند پیشکسوت و فداکار عیادت کرد، گفت: پیشکسوتان را سرمایه های دنیای هنر و تلویزیون می بینیم و تلاش می کنیم. قدر نعمت هایی مثل آنها را بدانیم.

وی همچنین از وظیفه خود برای پیگیری و تداوم حمایت های سازمان در راستای درمان ایران خبر داد و ضمن آرزوی سلامتی و طول عمر برای این هنرمند باتجربه گفت: رضا ایرانمنش از جمله بازیگران محبوب، ارزشمند و ماندگار تلویزیون است و می آورد. خاطرات خوشی را برای بینندگان رسانه ملی زنده کنید.

قرایی خاطرنشان کرد: خوشبختانه بر اساس اطلاعاتی که از کادر بهداشت و درمان دریافت کردیم، این هنرمند پیشکسوت هفته آینده از بیمارستان ترخیص می شود.

به گزارش ایسنا، رضا ایرانمنش بازیگر پیشکسوت سینما، تئاتر و تلویزیون و جانباز شیمیایی در 17 اردیبهشت 1346 در جیرفت به دنیا آمد.

این هنرمند که بیش از 60 سریال و فیلم تلویزیونی را در کارنامه خود دارد، در سریال های مختلفی حضور داشته است که از بارزترین آنها می توان به «مردان فرشتگان»، «اوگو»، «وفا»، «ترور»، «گاردین» اشاره کرد. “. از «داستان یک شهر»، «تا صبح» و «مدرسه خورشید» یاد شد.

2455555

گردآوری شده از رسانه خبر آنلاین