فال ابجد روز 22 بهمن ماه


سایت تفریحی روز:

فال ابجد یکی از روش های پیش بینی و تحقیق در فرهنگ ایرانی است. در این روش به هر حرف الفبا یک عدد اختصاص داده می شود. به طور معمول حروف الفبای فارسی با اعداد و ارقام از یک تا بیست و دو برچسب گذاری می شوند. فال ابجد بیشتر یک سرگرمی و سرگرمی محسوب می شود و نباید آن را یک روش پیش بینی علمی و دقیق دانست.

فال روزانه متولدین فروردین

حس جدیدی از آزادی در هوا جاری می شود و شما را قلقلک می دهد تا بادبادک خود را به پرواز در آورید! حالا وقت آن است که تصمیم بگیرید که بادبادک را در دست بگیرید یا پرواز کنید یا رها کنید. در پایان روز متوجه خواهید شد که آیا بادبادک پرواز خواهد کرد یا خیر. نگران نباشید که دیگران در مورد شما چه فکری می کنند. سعی کنید تمام تلاش خود را بکنید و ببینید در نهایت به کجا خواهید رسید.

فال روزانه متولدین فروردین

حتی اگر امروز می خواهید مورد تایید دیگران قرار بگیرید، ممکن است در بیان خود مشکل داشته باشید و زمان ممکن است این فرصت را به شما ندهد. اما می دانم که به شدت به آن نیاز دارید: در واقع همیشه ترجیح می دهید راه خود را بروید و هیچ علاقه ای به هماهنگی با دوستان و خانواده و یادگیری نظرات آنها ندارید. نگران نباشید، آنها همچنان شما را دوست دارند حتی اگر گاهی اوقات خودخواه باشید!

فال روزانه متولدین خرداد

امروز روز خوبی برای تنها بودن در خانه نیست. باید بیشتر با مردم ارتباط برقرار کنید تا بتوانید خود را ابراز کنید و روابط متقابل برقرار کنید. دوستانتان به شما علاقه مند هستند و سعی می کنند امروز اوقات خوبی را با شما سپری کنند. بنابراین امروز نیازی به برنامه ریزی برای کار نخواهید داشت. بهتر است کار را رها کنید و در خانه بمانید. لحظه را غنیمت بشمار و زمان بیشتری را با کسانی که دوستت دارند بگذران. از زندگیت لذت ببر!

فال روزانه متولدین تیرماه

امروز کارهای زیادی برای انجام دادن دارید، بنابراین نمی توانید برای ماندن در خانه بهانه ای بیاورید. حتی اگر برخی از کارهای شخصی خود را انتخاب کنید، باز هم باید کارهای دیگری را در کنار آنها انجام دهید. شما عموماً روزهایی را دوست ندارید که در آن روز زمان زیادی را صرف کار و فعالیت کنید، اما من یک راه حل برای شما دارم! سعی کنید با تمرینات و مدیتیشن های آرامش بخش، خستگی کار را از بین ببرید و به روح و روان خود آرامش بدهید.

فال روزانه متولدین مرداد

وقت آن است که یک فرد خوب و مهربان وارد زندگی شما شود، زیرا سیاره شما، ناهید مهربان، وارد هفتمین خانه روابط شما شده است. اگرچه ممکن است بعداً در این رابطه فاصله عاطفی وجود داشته باشد، باید فرصت‌ها را در این بین رها کنید و تمام پل‌های پشت سر خود را نسوزانید. در غیر این صورت، تمام فرصت های اتصال مجدد را از دست می دهید.

فال روزانه متولدین شهریور

شما واقعاً می خواهید همین الان رابطه خود را با یک نفر تشدید کنید، اما اگر این اتفاق نیفتد، بدتان نمی آید که یک رابطه جدید با شخص دیگری شروع کنید که فراتر از یک رابطه سطحی است. خوشبختانه آرزوهای شما محقق خواهد شد، این به این دلیل است که شما در این موضوع اراده قوی دارید و این منجر به ایجاد یک رابطه جدید می شود که هر دو طرف از آن سود می برند. اما بیهوده تلاش نکنید، به جای اینکه طرف مقابل را مجبور کنید به شما نزدیک شود، کاری کنید که با کمال میل به سمت شما بیاید.

فال روزانه متولدین مهر

تمایل شما به داشتن یک رابطه پر جنب و جوش و عاشقانه امروز تشدید می شود. حتی اگر جذب کسی شده اید و از او مراقبت می کنید، حتی اگر عشق شما یک عشق واقعی باشد، باید بگویم که بیشتر نگران عشق خود هستید تا اینکه بخواهید ذهن خود را تنها بگذارید و با شما باشید. انرژی خود را صرف یک عشق خیالی و غیر واقعی نکنید، بلکه از فرصت برای اختراع یک اثر هنری استفاده کنید. نیازی به برنامه ریزی نیست، بداهه گویی و کار خودجوش بهترین است.

فال روزانه متولدین آبان ماه

از زمانی که زهره ملایم وارد خانه چهارم روابط شما شده است، سعی کرده اید رابطه جدیدی در خانه و بین اعضای خانواده خود ایجاد کنید. اما این بدان معنا نیست که شما تصمیم دارید بقیه عمر خود را در خانه بگذرانید. بلکه به معنای لذت بردن از اوقات فراغت با خانواده و در عین حال موفقیت در شغل و نقش اجتماعی است.

فال روزانه متولدین آذر

امروز از ماجراجویی لذت می برید. به هر پیشنهاد دوستانتان حتی اگر یک ماجراجویی کوچک باشد نه نمی گویید، متأسفانه در این مسیر دچار مشکل خواهید شد، به خصوص اگر کاری را بدون فکر انجام دهید. یک لحظه به این فکر کنید: کاری که انجام می دهید به شما سود می رساند، به شما آسیب می رساند یا اعتبار شما را کاهش می دهد. پس با ملاحظه باشید!

فال روزانه متولدین آذر ماه

امروز می خواهید در خانه کمی خوش بگذرانید. مهم نیست که چقدر از تنبلی و کسالت دوری می کنید، نمی خواهید انرژی خود را به دنبال کاری هدر دهید. زمانی که زهره در خانه دوم پول شما قرار دارد، زمان خوبی است که سعی کنید حتی در هر زمانی از روز در زندگی خود پیشرفت کنید، به خصوص اگر شخصیت شما را تقویت کند.

فال روزانه متولدین بهمن ماه

زهره زیبا گرمای جدیدی به زندگی شما می بخشد و چند روز در خانه شما می ماند. اکنون زمان بسیار خوبی برای تغییرات شخصی است. تغییر مدل مو یا خرید لباس جدید را در نظر بگیرید. هر چیزی که میل شما را برای چیز جدید برآورده کند. اما این فقط تغییر ظاهر شما نیست، بنابراین نگران نباشید که آیا دیگران شما را تایید می کنند یا نه، حتی اگر آنها را قبول ندارند، به آنها بگویید که چه می خواهید. این زندگی شماست، اینطور نیست؟

فال روزانه متولدین اسفند

فکر کردن به راه‌های جدید برای بهبود روابط دوستانه اخیرتان لزوماً بی‌فایده نیست، اما ایده‌ای معقول است. متأسفانه، وقتی مراحلی را که برای رسیدن به هدف خود باید بردارید را تجزیه و تحلیل می کنید، به نظر می رسد که ناامیدی به شما خوش آمد می گوید. به جای اینکه به خودتان سخت بگیرید، در انتظارات خود تجدید نظر کنید. در این صورت بیشتر از آنچه فکر می کنید راضی خواهید بود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *