فال تاروت 14 اردیبهشت ماه

فال تاروت 14 اردیبهشت ماه


سایت تفریحی روز:

تاروت روشی برای پیش بینی و تحقیق آینده با استفاده از کارت های تاروت است. هر کارت تاروت حاوی نمادها، تصاویر و معانی خاصی است که برای تفسیر افکار و احساسات فردی استفاده می شود. با استفاده از تاروت، افراد می توانند در مورد آینده و وضعیت فعلی خود سوال بپرسند و پاسخ بگیرند. سعی کرده ایم تاروت خوانی دقیقی برای پیش بینی اتفاقات فردا در سایت تفریحی و انتخابتو ارائه کنیم:

♈ خواندن روزانه تاروت برای متولدین ماه آوریل

یک مرد قابل اعتماد – ثروت

– شخصیتی ثروتمند و ثروتمند با توانایی های مالی و اقتصادی

– یک تاجر بلند قد و باهوش

– قابلیت اطمینان و قابلیت اطمینان

– موفقیت های مالی و اقتصادی

– دانش و مهارت در امور مالی، تجارت و ریاضیات

توضیح:

شما با فرصت های درخشانی روبرو خواهید شد که زندگی شما را در تجارت، اقتصاد و کسب درآمد بهبود می بخشد. شما موقعیت ها را به خوبی می شناسید و موفقیت در هر کاری که در ذهن خود دارید از آن شما خواهد بود. شما جذاب و تاثیرگذار هستید. حاکم سکه به شما توصیه می کند که در کار خود نقش رهبری و مسئولیت را بر عهده بگیرید تا حوزه نفوذ خود را گسترش دهید و تجربیات جدیدی کسب کنید.

خط کش سکه نیز ممکن است تأثیر شخصیتی با ویژگی ها و نگرش های ذکر شده در زندگی شما باشد. او یک شریک وفادار و مصمم در زندگی و یک دستیار قابل اعتماد در شرایط بحرانی است.

جمله شفابخش:

من از فعالیت هایی که من را سازنده و شاد می کند استقبال می کنم.

♉ خواندن روزانه تاروت برای متولدین ماه آوریل

نظم قانونی

– بحث حقوقی رو به پایان است

– ما روند سخت و حساسی را پشت سر می گذاریم.

– برای رسیدن به نتیجه اقدامات

توضیح:

اکنون زمان آن است که با خود صادق باشید و بدانید که آنچه را که بکارید درو می کنید. رفتار ما پیامدهایی دارد و جای تعجب نیست که وضعیت منفی به نظر برسد. یا باید از این وضعیت درس بگیریم یا عواقب اعمال گذشته خود را بپذیریم.

این کارت به شما هشدار می دهد که حقوق مادی یا معنوی دیگران را نقض نکنید.

جمله شفابخش:

من در مرکز خودم مستقر هستم.

♊ تاروت روزانه برای متولدین ماه ژوئن

زن داغ – پیشرفت

برای خانم ها:

– خانمی خونگرم و اجتماعی، مغرور و اصیل

– فردی ثروتمند و موفق

مردانه:

موفقیت در تعهدات و پیشرفت

– سخاوت و مهربانی

توضیح:

شما در حال برداشتن گام هایی در جهت پیشرفت و رشد شخصی خود هستید. باور به کاری که انجام می دهید شما را قادر می سازد به اهداف خود برسید. بانوی چوب ترسیم زنی با افکار مستقل و والا، مثبت و حامی، علاقه مند به آزادی عمل و انتخاب خود است. بانوی چوبدستی به هر شکلی که در زندگی شما ظاهر می شود، تحت تاثیر انرژی مثبت و ویژگی های قدرتمند او قرار بگیرید.

جمله شفابخش:

من در عشق قدرت می یابم که بی نهایت و همه جا حاضر است.

♋ خواندن روزانه تاروت برای متولدین علامت قوس

از دست دادن – پشیمانی

– ناامیدی

– درد عشق تحقق نیافته

– زیان های تجاری

– از دست دادن کسی که به شما اهمیت می دهد و برای او ارزشی قائل نیستید

توضیح:

شما هشدارهای درون خود را نادیده گرفتید، اما اکنون باید با واقعیت ها روبرو شوید. از اتفاقاتی که برایتان افتاده احساس ناامیدی می کنید. وابستگی عاطفی و اتکای شما به وعده های دیگران بیش از حد شده است. پنج جام نشان دهنده ناامیدی ناشی از چنین شکستی است.

حقیقت این است که هر چه انسان بیشتر تلاش کند آنچه را که در حال رخ دادن است حفظ کند، درد بیشتری متحمل می شود. ارزش و تجربیات خود را دست کم نگیرید. تنها زمانی که از این توهم خلاص شوید و زخم هایتان التیام یابد، قادر خواهید بود آنچه را که برایتان باقی مانده است به درستی ببینید.

جمله شفابخش:

من جوهر خود را با درک حقیقت اینکه چگونه خودم را فریب دادم و چگونه صدای درونم را انکار کردم، می یابم.

♌ خواندن روزانه تاروت برای متولدین مرداد

رسیدن به یک ایده

– جشن و سرور

– اتمام کار ساخت و ساز ساختمان یا خانه

– من به یک تعطیلات خوب می روم

– آغاز همکاری موفق

– نامزد کن

توضیح:

یک اقدام مثبت و فرخنده راه را برای زندگی شما هموار می کند و به خانه و محیط خانواده گرما و نیرو می بخشد. قدیمی ها باید فرسوده شوند تا موارد جدید ظهور کنند. اکنون زمان آن است که شادی های خود را جشن بگیرید و ثمره کار سخت خود را درو کنید. این شور و شوق در اعضای خانواده نیز منعکس می شود.

ورود مهمانان یا مسافران به زودی مورد استقبال قرار خواهد گرفت. چه در زمینه کار، محل زندگی یا پیشنهاد ازدواج، تغییرات باعث شادی و هیجان می شود. زمان مقدسی را که در آن هستید به عنوان یک نعمت در نظر بگیرید.

جمله شفابخش:

حل مشکلات قدیمی من را برای پذیرش مشکلات جدید آماده می کند.

♍ تاروت روزانه برای متولدین ماه سپتامبر

یک زن مهربان – وفاداری

– یک خانم بلوند روشن با چشمان خاکستری

– همسر و مادر فداکار

– زنی با اراده که می تواند ایده های خود را زنده کند

برای مردان این به این معنی است:

– رضایت و شادی

– موفقیت در اجرای طرح ها

توضیح:

سکوت و وقار شما اطرافیانتان را آرام می کند. آنها مشکلات خود را با شما در میان می گذارند و تحت تأثیر بینش و بینش شما قرار می گیرند. Lady of Cups همچنین می تواند نشان دهنده الهام و آرامش از کسی باشد که نیازهای عاطفی شما را درک کرده و توانمند می کند. در موارد شدید، Lady of Cups به شما هشدار می دهد که مبادلات عاطفی و عاطفی را با افراد خارج از خانواده خود متعادل کنید و از ایجاد تصاویر ایده آل از شخصیت افراد خودداری کنید. در غیر این صورت ناامید خواهید شد یا مورد آزار عاطفی قرار خواهید گرفت!

جمله شفابخش:

♎ فال روزانه تاروت کبیر برای متولدین مهر

پایان یک رابطه

– بر هم زدن طرح ها و برنامه ها

– زوال در زندگی خانوادگی

توضیح:

این پیام ممکن است ناشی از از دست دادن نوعی کالا یا تهدیدی برای شرایط بیرونی شما باشد، به عنوان مثال: پایان یک رابطه عاطفی یا مرحله ای از زندگی، یا سقوط یک تجارت.

البته دل شکستن به خاطر اعتیادهای مادی و معنوی به صورت تئوری به راحتی می توان گفت اما در عمل باعث می شود که فرد با مشکلاتی مواجه شود. اما درسی که این نماد می دهد تسلیم شدن و اجازه دادن به تغییرات لازم است. بنابراین تسلیم و پذیرش در این مرحله ضروری است.

جمله شفابخش:

من نیکی و زیبایی را به زندگی خود دعوت می کنم و با تمام وجود از آنها استقبال می کنم.

♏ خواندن تاروت روزانه عالی برای متولدین ماه نوامبر

مهارت های مطالعه – پیشرفت

– یادگیری یک حرفه یا تجارت

-برای کسب مهارت های تجاری

– کارها را مرتب کنید

توضیح:

شما در مسیر درستی هستید! استعدادهایی که برای مدت طولانی پنهان بوده اند در حال آشکار شدن هستند. فکر کنید، احساس کنید و خلاقیت خود را عینیت بخشید. اصالت و اصالت شما طبیعتاً کانون توجه دیگران است.

هشت سکه منادی کارهای موفقی هستند که شما در حال تکمیل و اجرای آنها هستید. اکنون زمان برداشت یا اهدای ثروت تازه در حال رشد نیست. تلاش های شما نتیجه خواهد داد و پاداش های بزرگی دریافت خواهید کرد.

جمله شفابخش:

ثروت درونی من در حال رشد و تکامل است و به لطف و زیبایی آراسته است.

♐ خواندن تاروت روزانه عالی برای متولدین آذر

اضطراب – وجدان آگاه

– تعارضات درونی

– ناراحتی ناشی از رعایت شرایطی که دوست ندارید

– شما باید نظر بعضی ها را بگیرید

– ترس و اضطراب

توضیح:

از نظر خودشناسی، تاروت به شما یادآوری می کند که کمتر در مورد خود و دیگران قضاوت کنید. سرزنش و سرزنش خود و دیگران نه تنها مشکلی را حل نمی کند، بلکه شرایط را دشوارتر می کند.

این کارت نشان می دهد که به تعهدات رسمی و سنتی جامعه خود وفادار بمانید و ارزش چنین روابطی را نادیده نگیرید. قانون کارما به ما هشدار می دهد که همیشه بین آنچه می خواهیم و آنچه برای ما خوب است تمایز قائل شویم. فهمیده و بردبار باشید!

جمله شفابخش:

فقط یک صدا ارزش شنیدن را دارد. این صدای واقعی قلب من است.

♑ خواندن روزانه تاروت برای متولدین ماه دسامبر

پایان یک رابطه

– بر هم زدن طرح ها و برنامه ها

– زوال در زندگی خانوادگی

توضیح:

این پیام ممکن است ناشی از از دست دادن نوعی کالا یا تهدیدی برای شرایط بیرونی شما باشد، به عنوان مثال: پایان یک رابطه عاطفی یا مرحله ای از زندگی، یا سقوط یک تجارت.

البته دل شکستن به خاطر اعتیادهای مادی و معنوی به صورت تئوری به راحتی می توان گفت اما در عمل باعث می شود که فرد با مشکلاتی مواجه شود. اما درسی که این نماد می دهد تسلیم شدن و اجازه دادن به تغییرات لازم است. بنابراین تسلیم و پذیرش در این مرحله ضروری است.

جمله شفابخش:

من نیکی و زیبایی را به زندگی خود دعوت می کنم و با تمام وجود از آنها استقبال می کنم.

♒ تاروت خوانی روزانه برای متولدین بهمن

پیروزی پس از تلاش

– خبر خوب

– دستیابی به اهداف و رویاها پس از یک دوره درد و ناراحتی

توضیح:

وحدت انرژی ها نوید پیروزی را می دهد. طبق برنامه ها و برنامه های خود پیش بروید. اگر سخت کار کنید، موفقیت از آن شما خواهد بود. چنین پیروزی با سخت کوشی و اعتماد به نفس به دست می آید. وقت آن است که به خود و قدرت های خود اعتماد کنید و اهداف خود را تکمیل کنید. به شرطی که از بهترین توانایی خود برای رسیدن به این هدف استفاده کنید، پاداشی را که شایسته آن هستید دریافت خواهید کرد.

جمله شفابخش:

هر اتفاقی در زندگی من مرا به هدف نهایی نزدیکتر می کند.

♓ خواندن روزانه تاروت برای متولدین ماه مارس

یک کار عالی انجام دهید

– برای موفقیت به نوعی ابتکار نیاز دارید

– توانایی انجام فعالیت های عمده تجاری و بازرگانی

– تعیین هدف

توضیح:

The Two of Wands شما را تشویق می کند تا افکار خود را به اشتراک بگذارید و آنها را عملی کنید. تا رسیدن به مرحله پیروزی باید با مشکلات کنار بیایید. زمان برای کارهای خلاقانه و نوآورانه مناسب است.

جمله شفابخش:

قدرتی را که نیاز دارم در درون خودم پیدا می کنم.