200 میلیارد تومان برای این سریال هزینه شد اما با وجود گذشت 4 سال هنوز…

200 میلیارد تومان برای این سریال هزینه شد اما با

به گزارش خبرگزاري خبرآنلاين، حسين ميرتائوسي در نشستي كه اين پلتفرم در نمايشگاه الكامپ برگزار كرد، درباره سريال هاي توليد شده در اين سرويس تاكنون گفت: نماوا از سال 1394 در دسترس عموم قرار گرفته و 65 سريال را توليد كرده است. . تاکنون تقریباً 30 اثر او به صورت انحصاری در این بستر توزیع شده است.

از جمله آثاری که رواج پیدا کرده می توان به «قورباغه»، «بانو»، «رفیق»، «جنگل آسفالت» اشاره کرد. قورباغه محبوب ترین سریال تلویزیونی نسل زد شد. بازیگر و نوبت لیلی از دیگر سریال هایی هستند که جوایز مختلف بین المللی را از آن خود کرده اند.

مهر نوشت: میرتاوسی در این باره تصریح کرد: به دلیل دغدغه های فرهنگی، تصویربرداری سریال ملی و میهنی را در دستور کار داشتیم که پرهزینه ترین سریال ما شد.

وی با اشاره به هزینه 200 میلیارد دلاری این سریال گفت: این سریال با نوید بدی مواجه شده که هنوز عرضه نشده است و قفل شدن 200 میلیارد دلار از سرمایه در گردش هر کسب و کاری برای این سرمایه مشکل ایجاد می کند. امیدوارم این موضوع هر چه زودتر حل شود چون نماوا یک سرمایه ملی و متعلق به فرهنگ و سینمای کشور است.

وی با اشاره به کارگردان این سریال گفت: 4 سریال در حال پخش و 4 سریال در دست تولید داریم. از جمله کارهای جدید برای پخش می توان به «فقر» و «عزازیل» اشاره کرد و فصل دوم «جنگل آسفالت» به زودی آغاز می شود. «کنسرتینو» هم این روزها خیلی طرفدار دارد.

ملک نماوا با اشاره به اینکه فعالیت های این پلتفرم گسترش یافته است، گفت: در آینده شبکه ورزش و شبکه کودک خواهیم داشت و سریال های تلویزیونی «آکازیون» و «جنگل آسفالت» نیز بر تعداد کاربران افزوده است. .

وی یادآور شد: علیرغم همه بی احترامی هایی که از سوی دوستان سینمای خود احساس می کنیم، می خواهیم همکاری خود را با فیلمسازان مجرب، کارگردانان جوان و نویسندگان جوان در زمینه استعدادیابی ادامه دهیم.

میرتاوسی در پاسخ به این که «سوشون» روی یکی از پلتفرم ها منتشر می شود، گفت: «واقعاً چنین چیزی وجود ندارد، برخی از این ها گزارش می شود، درباره آن ها زیاد صحبت می شود، اما همین الان می توانیم بگوییم. ” تقریباً 95 درصد از تصویربرداری «سوشون» در سال گذشته به پایان رسیده و هم اکنون در حال تدوین است. پنج درصد باقی مانده و پخش به زودی آغاز می شود.

وی در خصوص ادامه تصویربرداری این سریال با توجه به اینکه نرگس آبیار این روزها سریال دیگری را در دست تصویربرداری دارد، گفت: عزیزانی داریم که روی پروژه های دیگری کار می کنند اما آنها هم با ما همکاری می کنند.

میرتاوسی در بخشی دیگر از سخنان خود در خصوص تبلیغات سریال های تلویزیونی که در برخی تریبون ها رواج پیدا کرده است، گفت: روی آوردن به تبلیغات سریال های تلویزیونی یک وضعیت عادی و غیرطبیعی است. اما برخلاف سایر پلتفرم ها، نماوا برای احترام به مخاطب این نوع تبلیغات را انجام نمی دهد. این مدل سرمایه گذاری برای ما هم اتفاق افتاد اما سعی کردیم این مقدار را پررنگ نکنیم.

وی درباره شایعه ورشکستگی این پلتفرم نیز گفت: بیشتر این شایعات خبری است و ما ناراحت هستیم. تاکنون بیش از 2 میلیارد تومان در این خدمت سرمایه گذاری شده است.

محمدحسن شانه سازه، رئیس هیئت مدیره گروه شرکت های شاتل نیز در سخنانی گفت: ما همیشه سعی کرده ایم حقوق و حقوق را احیا کنیم، این شایعات از سوی برخی تولیدکنندگان مطرح می شود که خواهان قیمت دو برابری هستند. ذکر شد که برای یک شغل دو دستمزد مساوی پرداخت شده است.

562220

گردآوری شده از رسانه خبر آنلاین