5 چهره معروفی که ایران بعد از رئیسی به آنها چشم دوخته است

5 چهره معروفی که ایران بعد از رئیسی به آنها

حادثه غیرمنتظره ای که برای ابراهیم رئیسی در جنگل های ارسباران رخ داد، چهره سیاست ایران را در شوک عمیقی فرو برد.


بهترین: حادثه غیرمنتظره ای که برای ابراهیم رئیسی در جنگل های ارسباران رخ داد، چهره سیاست ایران را در شوک عمیقی فرو برد. اکنون که صندلی ریاست جمهوری خالی است، افکار عمومی در سیاست ایران منتظر انتخاب رئیس جمهور بعدی در تیرماه هستند و گمانه زنی ها درباره نامزدهای مختلف از هم اکنون شعله ور شده است.

در طرف مقابل، لاریجانی، روحانی، ظریف و آذری جهرمی به عنوان چهره اصلاح طلبان دیده می شود و البته در صلاحیت آنها تردید وجود دارد، اما در طرف مقابل نام های مختلفی وجود دارد که احتمالا جای نگرانی ندارد. کیفیت آنها اکنون پیش‌بینی‌ای درباره آینده برخی از اصولگرایان مذهبی پس از این حادثه تلخ ارائه می‌کنیم. با ما بمان.

محمد محبر

5 چهره معروفی که ایران بعد از رئیسی به آنها چشم دوخته است

او اکنون در غیاب ابراهیم رئیسی پرچمدار دولت است. وی از چهره های تاثیرگذار اقتصادی در دولت سیزدهم است اما شایعه ای که بیش از همه مطرح می شود احتمال حضور وی در انتخابات آینده است. اما نکته مهم در مورد مخبر مقبولیت عمومی وی است که به نظر می رسد در فضای بلاتکلیفی قرار دارد اما همچنان در نهادهای اقتصادی و تصمیم گیری مانند ستاد فرمان امام نفوذ بالایی دارد. نام «محمد مخبر» وسط ویروس کرونا بود و نامش با واکسن «برکت» گره خورده بود، اما شاید او را مردم ایران چندان نمی شناسند و در این 50 روز شاید حتی بتواند نامش را مطرح کند. بالاتر


علی رضا زاکانی

5 چهره معروفی که ایران بعد از رئیسی به آنها چشم دوخته است

زاکانی این روزها در شهرداری تهران کاملا جنجالی شده است. در واقع، او یک مدل مدیریتی ارائه می دهد که همکارانش نزدیک به دو دهه در تلاش برای پیاده سازی آن بوده اند. نوعی بازگشت به سنت، شورش علیه مدرنیته و مشتقات آن. شاید اتفاق ویژه در کارنامه زاکانی باشد ما طبقه متوسط ​​را در نظر نمی گیریم زاکانی بودن نشان داده است که به فکر وفادارانش است و با اتفاقاتی شبیه به انتخابات ریاست جمهوری در سال 1400، می تواند با تصدی پستی مانند شهردار، رئیس دولت را به او هدیه دهد.


مهرداد بذرپاش

5 چهره معروفی که ایران بعد از رئیسی به آنها چشم دوخته است

با رصدهای این روزهای شاید نقش وزیر راه در این روزهای دولت در عرصه سیاسی کشور تغییر کند. نفوذ بذرپاش و داشتن تیم رسانه ای قوی دو عاملی است که می تواند نقطه قوت او در انتخابات آینده باشد. اما جایگاه رئیس جمهور در کابینه دولت احتمالاً برای او کمی زودرس است. او در کاروان رئیسی به آذربایجان شرقی نیز حضور داشت و البته از مه غلیظ جنگل های اسباران جان سالم به در برد. حتی اکنون نیز ممکن است آینده سیاسی او متفاوت ترسیم شود و نقش مهم تری در دولت بعدی داشته باشد.


محمد باقر گالیباف

5 چهره معروفی که ایران بعد از رئیسی چشم دوخته است

این روزها رئیس مجلس یکی از یاران رئیسی در انتخابات سال 96 و 1400 بود که نزدیک به دو دهه به رهبری دولت رسید. قالیباف همواره چهره ای مورد اعتماد در نظام بوده و اکنون در غیاب دوست و هموطن خود (ابراهیم رئیسی) ممکن است بیش از هر زمان دیگری به رئیس دولت نزدیک شود. او تقریباً در تمام سمت های مهم کشور و ارتش مانند نیروی انتظامی و شهرداری تهران فعالیت می کند و اکنون خود را برای حضور در بحث های احتمالی آماده می کند. مناظره های تا کنون شاید نقطه ضعف او بوده است و این شانس بزرگی است که فردی مانند حسن روحانی در این انتخابات شرکت نکند.


محمد جواد آذری جهرمی

5 چهره معروفی که ایران بعد از رئیسی به آنها چشم دوخته است

جوانترین نیروی فعلی اصلاح طلبان پس از تجربه وزارتی در دولت روحانی همواره نشان داده است که با اقدامات سیاسی خود در فضای مجازی بهتر از هرکسی وقایع را رصد می کند. برگ برنده جهرمی این است که به دلیل حضور مستمر در پست های مدیریتی در عرصه سیاسی کشور پذیرفته شده و تقریباً از همه افراد حاضر در این لیست حضور دارد. اما همه اینها حدس و گمان است و باید ببینیم چه اتفاقی می افتد.

نصب بهترین اپلیکیشن برای دسترسی سریع به آخرین اخبار و تحلیل رویدادهای ایران و جهان.


ایمپلنت، ارتودنسی و کامپوزیت دندان

علاوه بر تضمین کیفیت و گارانتی

پرداخت اقساطی توسط متخصص مجرب

ایمپلنت با 15 سال گارانتی 5.9 میلیون تومان


به گزارش رسانه انتخابتو