بهترین سریال کره ای “رمانتیک-کمدی” از نظر امتیاز IMDb

بهترین سریال کره ای رمانتیک کمدی از نظر امتیاز IMDb

به گزارش خبرگزاری انتخابتو، ژانر کمدی رمانتیک یا Rom-Com یکی از ژانرهای پرطرفدار در بین طرفداران درام های کره ای است. در واقع می توان گفت دنیای درام کره ای بیش از هر چیز دیگری در دنیا با این ژانر آشنایی دارد.

با این حال، این سریال ها فقط «کمدی های عاشقانه» نیستند. بسیاری از آنها ما را وارد حوزه های مختلف فانتزی، تاریخی، سیاسی، ورزشی و حتی آشپزی می کنند. در اینجا لیستی از بهترین کمدی های رمانتیک کره ای وجود دارد که همه آنها در IMDb دارای امتیاز بالای 8 هستند.

1. در حالی که خواب بودید
تعداد قسمت ها: 32

بازیگران: بائ سوزی، لی جونگ سوک، جونگ های این، لی سانگ یوب

سال انتشار: 2017

امتیاز IMDb: 8.3/10

این کمدی رمانتیک که ترکیبی مناسب از فانتزی و درام است، داستان زنی به نام نام هونگ جو را روایت می کند که توانایی دیدن وقایع آینده را در رویاهای خود دارد. از طرفی در این داستان دادستانی به نام جونگ جائه چان داریم که سعی می کند قبل از وقوع آنها را متوقف کند.

2. دکتر رمانتیک
تعداد قسمت ها: 54

بازیگران: هان سوک کیو، وو مین بیون، جین کیونگ، کیم مین جائه

سال انتشار: ۱۳۹۵

امتیاز IMDb: 8.4/10

این کمدی رمانتیک کره ای برخی از بهترین بازیگران دنیای درام کره ای زمان خود را ایفا می کند. داستان سریال Dr. این داستان حول زندگی یک دکتر با استعداد و فوق العاده به نام کیم می چرخد. داستان اصلی، دکتر با برخورد کیم با دو دانشجوی پزشکی شروع می شود که برای درک بهتر حرفه پزشکی به آموزش بیشتر به روش های مختلف نیاز دارند.

3. کلاس Itaewon
تعداد قسمت ها: 16

بازیگران: پارک سئو جون، کیم دا می، یو جائه میونگ

سال انتشار: 2020

امتیاز IMDb: 8.2/10

این یک کمدی عاشقانه درام K است که داستان مردی را روایت می کند که رستورانی را در محله Itewon راه اندازی می کند تا از پسر مدیر عامل شرکتی که پدرش را کشته است انتقام بگیرد. این سریال بین داستان های کمدی و انتقام جویی تعادل برقرار کرده و توانسته نظر بسیاری از بینندگان را به خود جلب کند.

بهترین کره ای از نظر امتیاز IMDb

4. کیمیا روح
تعداد قسمت ها: 30

بازیگران: لی جائه ووک، هوانگ مین هیون، یو جون سانگ

سال انتشار: 2022

امتیاز IMDb: 8.8/10

این کمدی رمانتیک که ترکیبی از درام و فانتزی است، داستان جادوگران جوان و سرنوشت پیچیده آنها را روایت می کند که به یک تکنیک جادویی ممنوعه به نام “کیمیاگری ارواح” مرتبط است. این طلسم ممنوعه قدرت انتقال ارواح بین بدن ها را دارد. داستان اصلی با روح یک قاتل زن به نام Naxo شروع می شود که در بدن زنی ضعیف تر به نام Mu-Duk به دام افتاده است.

بهترین کره ای از نظر امتیاز IMDb

5. یک پیشنهاد شغلی
تعداد قسمت ها: 12

بازیگران: آن هیو سوپ، کیم سه جونگ، سئول این آه

کارگردان: پارک سون هو

سال انتشار: 2022

امتیاز IMDb: 8.1/10

این کمدی عاشقانه داستان هاری با بازی کیم سه جونگ را روایت می کند که در یک قرار ملاقات با رئیس شرکت خود ملاقات می کند. این درام توسط پارک سون هو کارگردانی شده و توسط سئول هیهان، بو هی هونگ و هیهوا نوشته شده است. این سریال با بازی بهترین بازیگران کره ای توجه زیادی را به خود جلب کرد.

6. زادگاه: روستای ساحلی چا-چا-چا
تعداد قسمت ها: 17

بازیگران: شین مین آه، کیم سون هو، جین سو

سال انتشار: 2021

امتیاز IMDb: 8.4/10

این کمدی عاشقانه داستان دندانپزشکی به نام هه جین (با بازی شین مین آه) را روایت می کند که در حین بازدید از یک روستای ساحلی کفش خود را گم می کند. هونگ دوشیک (کیم سون هو)، فردی همه کاره که وظایف مختلفی را برای مردم روستا انجام می دهد و به همین دلیل در شهر خود بسیار مورد احترام است، به طور اتفاقی این کفش را پیدا می کند و به این ترتیب آن دو با یکدیگر ملاقات می کنند.

بهترین کره ای از نظر امتیاز IMDb

7. Crash Landing on You
تعداد قسمت ها: 19

بازیگران اصلی: هیون بین، سون یه جین، سئو جی هی، کیم جونگ هیون

سال انتشار: 2019

امتیاز IMDb: 8.7/10

این تریلر کمدی عاشقانه داستان یک تاجر اهل کره جنوبی به نام یون سه ری با بازی سون یه جین را روایت می کند که پس از تصادف در طی یک پرواز تفریحی در کره شمالی سقوط می کند. او در آنجا با ری جونگ هیوک، یک افسر کره شمالی آشنا می شود. افسر جوان سعی می کند سهری را محافظت و پنهان کند. بین این دو نفر به تدریج رابطه عاطفی برقرار می شود.

8. جن
تعداد قسمت ها: 16

بازیگران: گونگ یو، کیم گو اون، لی دونگ ووک، یو این نا

سال انتشار: ۱۳۹۵

امتیاز IMDb: 8.6/10

این کمدی رمانتیک داستان یک عروس، نفرین ابدی، روح های متعدد، منادی مرگ و گذشته ای غم انگیز را روایت می کند. داستان اصلی سریال داستان جن یا اجنه ای را دنبال می کند که برای پایان دادن به زندگی جاودانه خود به یک جفت نیاز دارد.

بهترین کره ای از نظر امتیاز IMDb

۲۲۰۵۷

گردآوری شده از رسانه خبر آنلاین