10 سریال کره ای “دبیرستان” که نباید از دست بدهید

10 سریال کره ای دبیرستان که نباید از دست بدهید

به گزارش خبرگزاری انتخابتو، درام های کره ای که داستانشان در فضای دبیرستانی اتفاق می افتد معمولاً ترکیبی از احساسات لطیف، حس نوستالژی و مضامین اجتماعی مربوط به نوجوانان است. در این سریال ها می توانید هیجان اولین احساسات عاشقانه و تلاش قهرمانان برای غلبه بر مشکلات مختلف (از قلدری همکلاسی ها تا مشکلات مدرسه و خانواده) را مشاهده کنید.

به گزارش فرادید؛ در اینجا ما فهرستی از ده درام کره ای در مورد نوجوانان دبیرستانی را گردآوری کرده ایم. سریال های تلویزیونی که به واسطه شخصیت های فوق العاده، داستان های پیچیده و جذاب و فضای نشاط آور و امیدوارکننده، محبوب شده اند.

تو عالی هستی
داستانی خارق العاده و عاشقانه در مورد دختری که متوجه می شود در واقع یک شخصیت کمیک است که توسط یک نویسنده نوشته شده است. او در این داستان تصمیم می گیرد سرنوشت خود را تغییر دهد و به آرزوهایش برسد. این سریال به دلیل روایت متمایز و شخصیت های جذابش مورد تحسین قرار گرفت.

داستانی عاشقانه در مورد ورزش و تلاش برای موفقیت، در پس زمینه شرایط سخت اقتصادی. این سریال به دلیل داستان احساسی و جذابش محبوب شد.

زیبایی واقعی

ترکیبی از کمدی، عاشقانه و خودآگاهی در مورد دختری که اعتماد به نفسی برای نشان دادن چهره واقعی خود ندارد، اما در نهایت با فردی آشنا می شود که او را به زیبایی واقعی خود پی می برد. این سریال به خاطر پیام های مثبت و شخصیت های دوست داشتنی اش مورد قدردانی قرار گرفت.

تابستان زیبای ما

داستان کمدی و عاشقانه دو دوست که دیگر نباید همدیگر را ببینند. با این حال، ویدیویی که ده سال پیش ساخته اند، در فضای مجازی پخش می شود و آنها را دوباره دور هم جمع می کند. این سریال به دلیل روایت غیرخطی و لحن نوستالژیک آن مورد تحسین قرار گرفت.

یک عشق بسیار زیبا

داستان عاشقانه و ساده دو جوان که احساسات عاشقانه‌شان در مسیر رشدشان در معرض آزمایش‌های مختلفی قرار می‌گیرد.

کیم بوک جو یک وزنه بردار است

یک کمدی ورزشی درباره دختری که آرزوی رسیدن به اوج در وزنه برداری را دارد و یک رابطه عاشقانه که سر راه او قرار می گیرد و رسیدن به آن هدف را برای او دشوار می کند. این سریال به خاطر شخصیت های شاد و داستان انگیزشی که داشت مورد قدردانی قرار گرفت.

10 کره ای که نباید از دست بدهید

هندوانه چشمک زن

داستان دراماتیک دوستی، موسیقی، سفر در زمان و خودشناسی؛ داستان پسری با استعداد موسیقی است که از سال 2022 تا 1995 سفر می کند و عضو یک گروه می شود. این سریال به دلیل موسیقی زیبا و داستان تاثیرگذارش مورد تحسین قرار گرفت.

مدرسه 2017

داستانی درباره چالش های زندگی دبیرستانی و مبارزه برای یافتن هویت؛ داستان گروهی از نوجوانان دبیرستانی که با چالش های زندگی شخصی خود و سیستم آموزشی سفت و سخت دست و پنجه نرم می کنند.

10 کره ای که نباید از دست بدهید

تشويق كردن

داستان کمدی و عاشقانه گروهی از تشویق کننده های ورزشی در اردوی دبیرستان. این سریال به خاطر لحن شاد و شخصیت های دوست داشتنی اش مورد استقبال قرار گرفت.

قهرمان ضعیف کلاس اول

داستان اکشن و هیجان انگیز پسری که از هوش خود برای مبارزه با قلدرها استفاده می کند. این سریال به دلیل صحنه‌های اکشن جذاب و پیام‌های مفید در مورد زندگی واقعی دانش‌آموزان مورد تحسین قرار گرفت.

۲۲۰۵۷

گردآوری شده از رسانه خبر آنلاین