5 سریال کره ای با شخصیت های قوی زن; از شیطان من تا درگیری

5 سریال کره ای با شخصیت های قوی زن از

به گزارش انتخابتو، در میان این محصولات فرهنگی، احتمالاً موسیقی (کی پاپ) و سینما و سریال های تلویزیونی (K-Drama) بیشترین استقبال را دارند. اما با توجه به اینکه کشورهای زیادی می‌خواهند بر چنین بازاری تسلط پیدا کنند، مثلاً درام‌های کره‌ای و KDrama چیست که در بین مردم کشورها، قاره‌ها و فرهنگ‌های مختلف تا این حد محبوب شده‌اند؟

روزیاتو نوشت: البته پاسخ به این سوال نیازمند تحقیقات گسترده و مشخص است. با این حال موضوعی که در این مقاله به آن خواهیم پرداخت، حضور شخصیت های زن قوی در سریال های کره ای است. وجود آنها فقط یک شعار توخالی نیست، بلکه حول محور شخصیت های زن مستقل و حرفه ای، ویژگی ها و تصمیمات آن ها که داستان اصلی سریال را تشکیل می دهد، شکل می گیرد.

از این رو در این مقاله نگاهی به سریال های پرطرفدار و موفق کره جنوبی با شخصیت های زن قوی انداختیم در نتیجه اگر از تماشای زنان با اراده و حرفه ای لذت می برید آن را از دست ندهید. من این سریال ها رو میبینم

شیطان من
کارگردان: کیم جونگ هان

بازیگران: سانگ کانگ، کیم یو جونگ

تعداد قسمت ها: 16

ژانر: فانتزی، کمدی-عاشقانه

  5 درام کره ای با شخصیت زن قوی.  از شیطان من تا درگیری

خلاصه داستان: داستان تخیلی و جذاب این درام با معرفی جانگ کو وون شیطان صفت با بازی سانگ کانگ آغاز می شود. شیطانی که قربانیان خود را با پیشنهاد یک معامله اغوا کننده به دام می اندازد. در ازای برآورده شدن آرزوی هر فرد، روح او را می گیرد و آن شخص باید 10 سال پس از برآورده شدن آن آرزو به جهنم برود. داستان «شیطان من» زمانی جالبتر می شود که این شیطان با زنی قدرتمند و مدیرعامل یک شرکت بزرگ به نام دو دو هی با بازی کیم یو جونگ آشنا می شود. آنقدر اتفاقات هیجان انگیز و غیرمنتظره با پیشرفت داستان رخ می دهد که احتمالاً نمی دانید به قسمت 16 رسیده اید.

شخصیت قوی زن: در این مجموعه، Do Do He یک زن کاملاً خودساخته است. در همان ابتدای سریال، زمانی که او جایزه بهترین مدیر عامل کره را دریافت می کند، یا با پیشرفت داستان، وقتی متوجه می شویم که او در دوران دانشجویی یک شرکت تاسیس کرده است، 7 سال بعد، این شرکت در نوع خود بهترین است. ما متوجه می شویم که با چه زن قدرتمندی طرف هستیم. کسی که در جایی می‌گوید «من با شغلم ازدواج کرده‌ام» هر روز ساعت‌ها کار می‌کند، سخت‌ترین تصمیم‌ها را بدون تردید می‌گیرد و حتی وقتی درگیر یک شیطان یا قاتل می‌شود، باز هم توانایی تغییر آن را دارد. شرکت بزرگ.

  5 سریال کره ای با شخصیت های قوی زن;  از شیطان من تا درگیری

فرود تصادف بر روی شما
کارگردان: لی جونگ هیو

بازیگران: هیون بین، سون یه جین، سئو جی هی، کیم جونگ هیون

تعداد قسمت ها: 16

ژانر: کمدی-عاشقانه

خلاصه داستان: یون سه ری با بازی سون ی جین، دخترخوانده و وارث یکی از قدرتمندترین و ثروتمندترین مردان کره جنوبی، به دلیل اشتباهی که در ابتدا هنگام پاراگلایدر انجام داد، در مرز کره شمالی سقوط می کند. از داستان شما یون توسط افسر بلندپایه کره شمالی کاپیتان ری جونگ هیوک با بازی هیون بین کشف می شود و داستان با تلاش یون برای فرار از کره شمالی با کمک کاپیتان و البته عشق بین این دو شخصیت ادامه می یابد. . .

  5 سریال کره ای با شخصیت های قوی زن;  از شیطان من تا درگیری

شخصیت زن قوی: خیلی ها یون سه ری را یکی از قوی ترین شخصیت های زن در تاریخ درام های کره ای می دانند. ایوون که پس از مرگ مادرش توسط خانواده ای ثروتمند پذیرفته شد، به زودی استعداد خود را در خلق ثروت نشان داد. او یک شرکت و برند در زمینه محصولات مد و زیبایی را از صفر به بالاترین جایگاه ممکن در سنین جوانی رسانده و شخصیتی فوق العاده حرفه ای، سرسخت و با اعتماد به نفس دارد. نکته جالب دیگر در مورد ایوان لباس پوشیدن و ظاهر او است. به عنوان یک مدیر عامل زن، ایوون همیشه بسیار شیک و خوش لباس است و اغلب کت، ژاکت (بلیزر) و کیف هایی از برندهایی مانند Chanel، Louis Vuitton و Celine می پوشد.

هتل دل لونا
کارگردان: آه چونگ هوان

بازیگران: یو، یئو جین گو، شین جانگ کیون، باه سان

تعداد قسمت ها: 16

ژانر: فانتزی، کمدی، عاشقانه، ترسناک

خلاصه داستان: داستان جذاب این سریال تخیلی حول محور هتلی برای مردگان و البته مدیر جذاب و خوش لباس آن می چرخد. جان منول با بازی یو، زنی است که به خاطر گناهانش نفرین شده است تا زمانی که کسی را مقصرتر از خودش می یابد تا سازمانی مانند هتلی برای مردگان را اداره کند. داستان با آمدن گو چانگ سانگ با بازی یئو جین گو جذاب تر می شود. با توجه به قراردادی که پدرش سال ها پیش پذیرفت، گو اکنون باید در این هتل باشد و به عنوان مدیر در کنار جان کار می کند.

شخصیت زن قوی: احتمالاً در درام‌های کره‌ای شخصیت زن خوش‌پوش‌تر و ترسناک‌تری از جان منول پیدا نخواهید کرد. اگرچه جان اغلب احمقانه رفتار می کند و به راحتی عصبانی می شود، اما در کار خود بسیار ماهر است و درک هوش بالای او دشوار نیست. البته جان سلیقه بسیار گران قیمتی دارد و کمدش پر است از محصولات برندهای گران قیمتی چون Givenchy، Gucci، Dior، Miu Miu، Versace، Chloe، Chanel، Nina Ricci، Mara Mara. تماشای انتخاب لباس جان به عنوان مدیر عامل یک سازمان ماوراء طبیعی قطعا لذت تماشای شما را از این سریال افزایش می دهد.

  5 سریال کره ای با شخصیت های قوی زن;  از شیطان من تا درگیری

تسلیم نشو / ادامه بده
کارگردان: لی جائه هون

بازیگران: ام سی وان، شین سه کیونگ، چوی سو یونگ، کانگ تائه آه

تعداد قسمت ها: 16

ژانر: عاشقانه، کمدی، درام، ورزشی

خلاصه داستان: دونده سابق کی سونگ-گئوم با بازی ام سی سی وان تلاش می کند به عنوان مدیر برنامه ورزشکار کار کند و همچنین به شدت تنهاست. تنها دوست او مترجمی است که دنیا را میدان جنگ می بیند. داستانی که با آمدن مدیرعامل جذاب یک شرکت قدرتمند در عرصه ورزش و عشق سوزان او جالب‌تر می‌شود، از عشق تا تنهایی، از قدرت جنون تا ورزش حرفه‌ای و حالات روحی پس از بازنشستگی را در بر می‌گیرد. ورزشکاران حرفه ای

شخصیت زن قوی: دوران کودکی سخت و پرتلاطم باعث شده است که مدیرعامل زن یک آژانس ورزشی معروف لجباز و صریح باشد و حتی گاهی اوقات بدخواهانه و کنایه آمیز صحبت کند. زمانی که او کودک بود به دلیل برخورد سختگیرانه خانواده اش مجبور شد فوتبال را کنار بگذارد. اکنون او به عنوان یک بزرگسال تبدیل به یک زن مستقل و یک رهبر قوی با تعصب نسبت به شرکت، کارمندان و البته نمونه مقابل شده است. ، خوش سلیقه در هنر.

مواجه شدن
کارگردان: پارک شین وو

بازیگران: سانگ هی کیو، پارک بو گوم

تعداد قسمت ها: 16

ژانر: ملودرام، عاشقانه

  5 سریال کره ای با شخصیت های قوی زن;  از شیطان من تا درگیری

خلاصه داستان: ما با زنی به نام چا سو هیون با بازی سانگ هی کیو آشنا می شویم. زنی که همیشه در طول زندگی خود با دیگران به عنوان یک دارایی رفتار می کرد، حتی خانواده ثروتمند و سیاسی اش او را مجبور کردند که برای اهداف خود با پسر یک خانواده ثروتمند ازدواج کند. چا پس از اطلاع از خیانت شوهرش، از او جدا می شود. چا در حال حاضر تنها است و مسئولیت های زیادی دارد، از جمله مدیرعاملی هتلی که به عنوان بخشی از توافق نامه طلاق به او داده شده است. داستان این سریال و البته زندگی چا با آمدن یک مرد آزاده جالب جذاب تر می شود.

شخصیت زن قوی: چا سو هیون، مانند بسیاری از مدیران عامل زن در درام های کره ای و شاید دنیای واقعی، یک معتاد به کار است. فردی که بعد از طلاق مسئولیت های زیادی را بر عهده می گیرد به عشق و روابط فکر نمی کند و نمی تواند برای این کار وقت بگذارد. نگاه چا به دنیا پس از آشنایی با کیم جین هیوک با بازی پارک بو گوم به تدریج تغییر می کند و می آموزد که زندگی به عنوان یک زن قوی از خانواده ای با نفوذ زیباتر از تلاش مداوم برای قدرت است.

۲۲۰۵۷

گردآوری شده از رسانه خبر آنلاین