تکین فیروزکوهی

تکین فیروزکوهی

فهرست

مواد
گوشت گوسفند سرد
تبدیل شود
برنج
چربی حیوانی
زعفران
نمک
بهترین تور
دارچین
نمک
سیب زمینیها

مواد لازم را از دیجی کالا خریداری کنید

تکین فیروزکوهی را چگونه تهیه کنیم؟

۱.
برای پخت این غذا بهتر است از گوشت گوسفند، گردن یا ماهیچه استفاده کنید. یک تکه بزرگ گوشت تازه را در آب جوش بریزید و کف کنید سپس گوشت را با آب داغ آبکشی کنید و کنار بگذارید.
۲.
شوید تازه را خرد کنید. برنج را سه یا چهار ساعت در آب و نمک درشت خیس کنید سپس آن را بجوشانید و کمی خام آبکشی کنید. قبل از آبکشی، شوید را به برنج اضافه کنید. اگر برنج شور باشد بهتر است.
۳.
ته قابلمه مقداری چربی حیوانی، زعفران و نمک بریزید و سیب زمینی ها را کف قابلمه قرار دهید. از آنجایی که پخت این غذا زمان زیادی می برد، بهتر است سیب زمینی ها را ته قابلمه قرار دهید. یک لایه برنج در قابلمه بریزید و روی آن مقداری دارچین و دارچین بپاشید. سپس گوشت را روی برنج می گذاریم و دوباره پودر زردچوبه و نمک و زعفران را اضافه می کنیم و مقداری آلو در کنار گوشت می ریزیم و یک لایه دیگر برنج می ریزیم. در صورت تمایل برای طعم دادن کمی دارچین اضافه کنید و در آخر مقداری زعفران و چربی حیوانی اضافه کنید.
۴.
هدف اصلی این غذا پختن آن است. از آنجایی که این غذا حاوی گوشت خام است، دمای آن باید کم باشد و گوشت و برنج به مدت سه ساعت پخته شود. این غذا را می توانید در فر هم درست کنید که در این صورت دمای فر 160 درجه است.

انتخابتو استعداد این بستری برای کشف و توسعه استعدادهای تولید محتوای ویدیویی، کسب درآمد و مشهور شدن است. برای دیجی کالا، بستری برای افرادی است که مهارت ساخت انواع ویدیو با «محتوای حرفه ای و استانداردهای بصری» را دارند. افرادی که در پروژه استعدادیابی هستند با ساختن ویدیو برای دیجی کالا مستقیماً از دیجی کالا درآمد کسب می کنند.

DigiCala دسترسی آسان به محصولات را برای افراد دارای مهارت فیلمبرداری حرفه ای فراهم می کند. اگر فکر می کنید استعداد، استعداد، ابزار، انگیزه و اشتیاق برای تولید ویدئو دارید، با انتخابتو تلنت همراه باشید.

برای اطلاعات بیشتر روی دکمه زیر کلیک کنید.

درباره انتخابتو تلنت

گردآوری شده از رسانه دیجیکالا