فال حافظ 15 بهمن ماه


سایت تفریحی روز:

فال حافظ یکی از روش های فال و فال است که بر اساس غزلیات معروف حافظ شاعر بزرگ پارسی زبان قرن چهاردهم میلادی ساخته شده است. حافظ در دیوان گزلیات خود بیش از 500 غزل سروده و در هر یک از غزلیات خود از اشعار و اشعار فارسی استفاده کرده است. طالع بینی حافظ به عنوان روشی برای شناخت شخصیت و پیش بینی زندگی می تواند احساسات و امیدها را به تصویر بکشد و به فرد کمک کند تا بهترین تصمیم را در زندگی خود بگیرد. اما باید به این نکته نیز توجه داشت که طالع حافظ بیشتر به صورت سنت و بازی خوانده می شود و اعتقاد بر این است که صحت پیام های او به اعتقاد و تفسیر شخصی بستگی دارد.

فال حافظ 24 بهمن برای متولدین فروردین

اشتباهی به دست زلف مشکینت انجام شد و به خاطر هندوئیسم شما برطرف شد.

جرقه عشق بر خرمن شال پوشیده شعله ور شد مانند شاه کامران نزد گدا رفت.

نظر: اگر در عشق شکست بخورید، تقصیر هیچکس نیست و پشیمانی فایده ای ندارد و هیچ کس نمی تواند کاری انجام دهد. تمام تلاشت را بکن، برخیز و گذشته را جبران کن، انشالله موفق می شوی. دنیا به پایان نرسیده است، شما هنوز زمان زیادی برای بستن قراردادها و دولت دارید.

فال حافظ 15 بهمن برای متولدین فروردین

صبا از آن غزال رعنا که به کوه و بیابان دادی بگو.

زنده باد شیرینی ساز، چرا طوطی آب نبات را نخرد؟

نظر: راهی که در آن هستید درست است، از عقل و اندیشه خود استفاده کنید. کعبه را زیارت خواهید کرد. به زودی در جمعی ظاهر می شوید که سرنوشت و آینده شما مشخص می شود و نشانه های بسیار خوبی دریافت خواهید کرد. تقوا پیشه کنید تا از تیرهای شیطان در امان بمانید.

فال برای متولدین خرداد

هزاران قلب به یک تار مو متصل است

بگذار عاشقان نسیم را بو کنند، با میل باز و بسته شوند

نظر: الان همه چیز خوب میشه دنبالش نرو و همه چیز رو خراب کن چون زود پشیمون میشه و اونوقت متوجه میشی که چه جواهر با ارزشی رو هدیه دادی. از دشمن قدیمی خود کمک نخواهید زیرا تبر به ریشه های شما خواهد زد. با وجود اینکه همه چیز به هم ریخته است، اما مرتب خواهد بود و مشکلات شما حل می شود.

فال برای متولدین تیرماه

Benal Bülbül اگر با من باشی ما دوتا عاشقیم و کارمان غم انگیز است.

چه شگفت انگیز است سود تاتار در این سرزمین که نسیم خانه دوست می وزد.

نظر: یکی می خواهد با قول و قرار شما را فریب دهد، بسیار مراقب باشید. حلال و کم درآمد را بر حرام و درآمد زیاد انتخاب کنید، یاد خدا را در سخنانتان فراموش نکنید تا شما را از فقر به ملکوت ببرد. برای رسیدن به مراد باید از هفت خوان رستم عبور کرد. تا زمانی که زندگی برای شما شیرین تر از شکر باشد.

فال برای متولدین مرداد

کاخ امل شالوده ای محکم و ضعیف دارد

غلام دلم آن است که در زیر چرخ آبی آزاد است هر رنگی که باشد

نظر: شکست شما نردبانی در راه شماست و هر شکستی حکمتی دارد. شاید سلامتی شما بد است. امیدت را از دست نده. در حال حاضر بهترین کار این است که از چنین مواقعی عبور کنید و راز امن بودن این است که با زمان صلح کنید.

فال برای متولدین شهریور ماه

دلت در دام زلف از خودش رنج می برد

گرت، بگذار معنای خوبی ما به دست تو بیاید زیرا از تو بهتر است

نظر: به رویاهای دست یافتنی فکر کنید. به آینده فکر کن سعی کنید زندگی خود را بر اساس رنگ ها و ریاکاری قرار ندهید که همه چیز موقتی است. شما یک صید خوب دریافت خواهید کرد که شما را از رنج نجات می دهد. مراقب تله هایی که برای شما می گذارند باشید.

فال متولدین مهر

گل حمرا شکفت و بلبل مست آمد

پایه توبه سنگی است در دیوار محکم، ببین کدام طرف شیشه شکسته است

نظر: شما درگیر جلال دنیوی هستید. اما بدانید که همه اینها بسیار خسته کننده است و شما در اشتباهید. اینقدر نگران پول نباش، زیرا در نظر اهل ادب و علم بی ارزش می شوی، پس به اندازه پول برای کسب هنر و ادبیات تلاش کن تا بیشتر پیشرفت کنی و در بین مردم محبوبیت بیشتری پیدا کنی. مردم.

فال برای متولدین آبان

چقدر مهربان هستید که ناگهان راز خدمات ما را به شما عرضه می کنید.

نوک خامه رو درست کردی سلام کارخانه ی زمان موبد هستی.

نظر: تأخیر در پایان کار جایز نیست. مهربانی همه شامل شما می شود. حتما به تعهداتی که داده اید عمل کنید که راهی برای رفع نیازهای شماست. رنج شما بی پاسخ نخواهد ماند. شما یک رهبر متعهد و کلی هستید در مورد پایبندی به قول خود. شرم نیست که به خاطر مشکلات کوچک غم را در دل خود جای دهید.

فال متولدین آذر

هر سالکی که راه تغییر عقیده خود را بداند می داند که انسان بدی است.

او در مدتی که کارمند دولتی بود، جز این که در این ذهن مایه افتخار دنیا محسوب می شد، چیزی نداد.

نظر: چرا یک انسان عاقل باید کاری کند که پشیمان باشد؟ برای کاری که کردی خیلی متاسفم شما شکست خورده اید و احساس می کنید که دیگر کسی شما را دوست ندارد یا به شما احترام نمی گذارد. اما گذشت زمان همه چیز را نابود می کند. مطمئن باشید این شکست سرآغاز یک پیروزی بزرگ است انشاالله.

فال برای متولدین آذر ماه

اشتباهی به دست زلف مشکینت انجام شد و به خاطر هندوئیسم شما برطرف شد.

جرقه عشق بر خرمن شال پوشیده شعله ور شد مانند شاه کامران نزد گدا رفت.

نظر: هر چیزی را که لمس می کنید طلا می شود. تجارت در حال رونق است. عجله کنید، زمان در حال اتمام است، دقیقه ها و ثانیه ها باید برای شما مهم باشند. از دو دل آزاد می شوی و راه راست برایت روشن می شود. از زمان هایی که همه چیز خواهی داشت شکایت نکن.

فال متولدین بهمن

مهربانی می تواند به تمام دنیا برسد

می خواست راز خلوتیان یعنی شمع را فاش کند *** خدا را شکر که در دلش گرفت.

نظر: آنچه را برای خود نمی پسندی برای دیگری نپسند. شما خود را در مشکلی گرفتار کرده اید که رهایی از آن بسیار دشوار است. آنقدر درگیر این موضوع شدی که اطرافیانت را فراموش کردی. مقاومت کن حتی اگر مجبوری التماس کنی. خودت را آزاد کن

فال برای متولدین اسفند

آن شب تا زمانی است که اهل تنهایی بگویند این شب است.

تا به موی تو برسد در دستان دشنام دهندگان *** به یاد یار یار یار هر دلی از انگشتری است.

نظر: ما گفتگو را کوتاه می کنیم و می گوییم که آرزوی شما خیلی زود محقق می شود. دلت دوباره جوان می شود. دشمنان شکست خوردند و این به لطف خدا بود. خستگی از بدن شما خارج می شود و چیزی جز پیروزی و ثروت در آنچه می خواهید برای شما باقی نمی ماند و این اجابت دعای شماست.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *