125 نمایش فیلم برای کودکان و نوجوانان در مراکز سراسر کشور

125 نمایش فیلم برای کودکان و نوجوانان در مراکز سراسر

به گزارش خبرگزاری انتخابتو، به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل کانون، اکران این فیلم ها از 17 خردادماه آغاز و تا 9 مهر ماه 1403 در اختیار مربیان مرکز خواهد بود. سایت اینترنتی.

همزمان با شروع فصل تابستان و برنامه ریزی کانون برای غنی سازی اوقات فراغت کودکان و نوجوانان، برنامه های متنوعی در تمامی مراکز فرهنگی و هنری برگزار می شود.

بر این اساس، همزمان با آغاز فصل تابستان 120 انیمیشن کوتاه و 5 فیلم بلند در تمامی مراکز فرهنگی و هنری سراسر کشور به نمایش در می آید.

نام این پنج فیلم «سبز کوچولو»، «راه عشق»، «کلانتری غیرانتفاعی»، «پرنسیپال بی» و «یدو» است.

بر این اساس، «اینجا دیگری است، گرگ و میش، توکان در قفس، آسمان زیبا، زمین بازی، آبنما، فیل دوستان، کدو تنبل جغجغه ای، دویدم و دویدم، مرد جوان و خیاط حیله گر، دزد درخت. ، قوز طاس، نقاش و پرنده، چنگی پیر، ماه مهربان، آرزوی بزرگ بسیار بزرگ، حجستم و وجستم، مجموعه عروسی عروسی (عروسی، تاج خروس، عروسی خروس، تاج خروس)، روباه با دم بریده، کلاغ مادربزرگ و روباه، داستان یک نقاشی، نقاش رومی، راز آن درخت، حوا بازگشت، شمشیر طلایی، خرس من، رویاهای یک روز، سلطان، پنیر و موش، چرا این تلفن زنگ نمی زند، آهنگ شب، آیا من در برابر باد ایستاده ام، آدم برفی، بچه گربه، بیداری، داستان کلاه جادویی، در کودکی من، پرنده سخنگو، سلطان و آهو، بزهای ابری، قلب مترسک، مومو، بال های سفید، چادر آفتاب سوخته، سبز کوچولو، کیمیاگر، سایه ای که به نور تبدیل می شود، من پنگوئن هستم، مثل پروانه در قلب، سیاه یا سفید، کاش برادر داشتم باغ هزار دختر، «روباه دنبال صدا، ماهیگیر و بهار قهرمان، شب ترسناک لومو و بیمار شدن سگ» از جمله انیمیشن های نمایش داده شده در مراکز کانون هستند. پرده پایین می آید.

همچنین باد دوچرخه سوار، قدم یازدهم، کشاورز و ربات، گیلگمش، مریضی مرحمت، زندگی مورچه ها، دیو سفالی، خاکستر مرد مدادی، ماهوری، ماه و روباه، مادربزرگ پرنده، ریشه در آسمان رزی کلاغ، من پنجره هستم و گربه، سمپاش، گرگ و گله، همه روزهای خوب، تونپیچ، بازگشت به خانه، تبر، سیب، ده ساله، همبازی، تقلید و کریستال های برف، همسفر، کبوتر کنار آینه سفید، داستان های بازار (طوطی و بقالی)، بدلی و آفتابگردان، کوه جواهر، داستان های خاله رعنا و خاله نسا، داستان شیرین، کسی گم شده، کلاغی که می خواهد قوی ترین باشد، کشتی نوح، چکاوک و چمنزار، دوستان کنار هم، قلم سرخ و کلاغ سیاه، طولانی ترین سفر دنیا، شنگول و مغول، زیباترین آهنگ، ماهی رنگین کمان، بهادر، داستان سیب، گل و پرنده و خورشید، کشاورز و گاو، بال سفید، گنجشک و پنبه دانه ، بادهای پاییزی، بادهای بهاری و دو کبوتر، بارون میعاد جرگر، کشاورز و خروس، ژنرال و بادبادک، تولد، اردک و کشاورز، سفر بیداری، دوست عزیز، دوست خوشمزه من، چه فرقی دارد؟، آدرس ، بعله ، رستم و اسفندیار ، بچه گربه ، ماه من ، ماه ما ، رویاهای یک روز ، من پنگوئن هستم ، مانند پروانه ای در دل و سیاه یا سفید» یکی دیگر از انیمیشن های مرکز نمایش داده شده در مراکز است.

این فیلم ها تلفیقی از آثار تولیدی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در طول 58 سال فعالیت این مرکز است و برخی از این آثار جزو تولیدات جدید کانون در سال های اخیر به شمار می روند.

هر یک از فیلم های منتشر شده در ماه های تابستان به مدت دو روز از طریق این سامانه قابل مشاهده است.

علاقه مندان می توانند با عضویت در کانون های فرهنگی هنری و حضور در کانون با امکانات عمومی از فعالیت های فوق برنامه کانون پرورش فکری از جمله اکران فیلم های تولیدی کانون در حوزه کودک و نوجوان بهره مند شوند. و کارگاه های تخصصی

۲۲۰۵۷

گردآوری شده از رسانه خبر آنلاین