«Inside Out 2» سریعتر از هر انیمیشنی به کلوپ میلیاردرها می پیوندد

Inside Out 2 سریعتر از هر انیمیشنی به کلوپ میلیاردرها

محصول جدید دیزنی و پیکسار، «Inside Out 2»، با شادی و نگرانی که به ذهن رایلی نوجوان خطور می کند، توانست بدون ایجاد فضایی پر از اضطراب فروش خوبی داشته باشد.

مهر نوشت: این انیمیشن با صدای امی پولر در نقش شادی و مایا هاوک در نقش اضطراب، از نظر احساسی پر انرژی و اولین فیلم سال است که میلیاردها دلار در گیشه جهانی فروخته است.

دنباله «Inside Out» پس از 19 روز اکران در سینماها 469.3 میلیون دلار در آمریکای شمالی و 545.5 میلیون دلار در سطح بین المللی فروش کرد و مجموع فروش جهانی خود را به 1.015 میلیارد دلار رساند. پیش از این، تنها 10 فیلم انیمیشن به باشگاه میلیاردرها پیوسته بودند. 8 تای اینها متعلق به دیزنی بود. البته این عنوان سریع ترین انیمیشنی بود که به این جایگاه رسید.

این فیلم که در 14 ژوئن اکران شد با 151 میلیون دلار فراتر از انتظارات بود و حتی از «تلماسه 2» نیز پیشی گرفت که با 711 میلیون دلار پرفروش ترین فیلم سال تا اینجای کار و بزرگترین افتتاحیه سال شد. علاوه بر این، این فیلم اولین فیلم پس از «باربی» است که تابستان گذشته اکران شد و کار خود را با فروش بیش از 100 میلیون دلار و فروش 162 میلیون دلاری در گیشه آغاز کرد. «Inside Out 2» با وجود سومین آخر هفته خود همچنان در صدر باکس آفیس قرار دارد.

این موفقیت نشانه شجاعت سینمادوستان و همچنین پیروزی پیکسار است که در سال های اخیر نتوانسته فروش زیادی داشته باشد. پیت داکتر، مدیر اجرایی پیکسار، کارگردان فیلم Inside Out در سال 2015، معتقد است که بیماری همه گیر کووید-19، که مخاطبان را مجبور به ماندن در خانه برای تماشای فیلم کرد، عاملی برای عملکرد ضعیف در «سال نوری» و «E» در سال 2023 بود. .

عوامل زیادی در موفقیت Inside Out نقش داشتند، از جمله موفقیت فیلم اصلی که در سال 2015 به فروش 859 میلیون دلاری دست یافت و موفقیت چشمگیر شفاهی. فیلم جدید تقریباً 10 سال پس از اولین فیلم که ماجراجویی دختر جوانی به نام رایلی و احساسات درونی او از جمله شادی (امی پولر)، غم (فیلیس اسمیت) و خشم (لوئیس بلک) را دنبال می‌کرد، به روی پرده بزرگ می‌رود. دنباله اولین تجربه کاری کلسی مان رایلی نوجوانی را دنبال می کند که در یک کمپ تابستانی هاکی احساسات جدیدی از جمله اضطراب (مایا هاوک)، حسادت (ایوو ادبیری)، شرم (پل والتر هاوزر) و نوستالژی (جان اسکوئیب) را کشف می کند.

22055

گردآوری شده از رسانه خبر آنلاین