فال اوراکل 5 خرداد ماه

فال اوراکل 4 خرداد ماه


سایت تفریحی روز:

طالع بینی اوراکل 5 ژوئن 1403 برای متولدین ماه آوریل

متن فال:

– بافت نرم و مخملی، لطافت و رایحه هلو توسط بسیاری از فرهنگ های مختلف برای نشان دادن ویژگی های مرتبط با زیبایی زنان استفاده شده است. ظاهر این کارت معمولا نشان دهنده نفوذ، ظهور یا مداخله یک دختر جوان است. وقتی شما یک مرد جوان هستید، هلو قبل از هر چیز معشوق شما را نشان می دهد. اگر دختر جوانی هستید، به دلیل چیدمان سایر کارت ها تصور نمی شود که این کارت نماینده شما باشد، هلو ممکن است به معنای رقیب باشد. برای افراد مسن که این علامت را دریافت می کنند (اگر شما مسن هستید)، هلو اغلب نشان دهنده دختر یا خواهر کوچک شما است. هلو نیز به معنای افراط است، زیرا زنان دربار امپراتور زندگی راحت و نازپرورده ای داشتند. همچنین این کارت مسائل مربوط به هنرهای خلاقانه و تمایلات زنانه را نشان می دهد.

خانه (این کارت) نشان دهنده هر ساختمانی است. این می تواند یک خانه، محل کار، اداره، مدرسه یا بیمارستان باشد. ماهیت این کارت این است که به بدنه بتنی یک ساختمان (دیوار و سقف) اشاره دارد تا اینکه نماد یک سازمان یا جامعه باشد. به طور خاص، هنگامی که کارت خانه همراه با یک کارت چوبی (نماد در) ظاهر می شود، نشان می دهد که شخص سوال کننده (شما) در واقع وارد ساختمان یا محوطه (3 کارت چوبی) شده است.

این کارت به معنای موفقیت است. با این حال، این دستاوردی است که باعث غرور می شود و می تواند توخالی باشد. طاووس (این کارت) نماد زیبایی است و نشان دهنده و نماد زنی است که در اوج زندگی خود در آینه نگاه می کند. برای چینی ها، آینه نماد جهان است. زن ممکن است بازتاب خود را تحسین کند، یا ممکن است بازتابی از مرگ خود باشد. آینه اغلب نشان دهنده تغییر جهت در زندگی است.

فال اوراکل 5 ژوئن 1403 برای متولدین اردیبهشت

متن فال:

– در زبان چینی، کاراکتر “یک” نشان دهنده لولای یک در است. بنابراین نماد 1 چوب نشان دهنده حذف یک مانع یا دری است که باز می شود و فرصت های جدید و احتمالاً یک زندگی جدید را به ارمغان می آورد. با این حال، بسته به موقعیت، نماد معکوس است، به این معنی که مانع مانع نیت فرد می شود. اگرچه درها در حال حاضر بسته به نظر می رسند، اما در نهایت باز خواهند شد.

-کارت سفید که “اژدهای سفید” نامیده می شود، در اصل یک فضای اضافی بود و در نهایت به عنوان یک کارت در نوع خود در نظر گرفته شد. این کارت در دو سطح قابل تفسیر است. در حالی که خلأ نمایانگر ناشناخته های مبهم است، تفسیر بی روح او کاغذ سفیدی است که منتظر نوشته شدن است – پاسخی به یک متن!!! یا قراردادی که آماده امضا است. اینکه کدام یک از این دو تفسیر مناسب است به شرایط کلی و ماهیت مشکل و کارت های مربوطه در محدوده بستگی دارد. کارت سفید اغلب بیش از یک بار در تفسیر (خوانش) برای افرادی که علاقه زیادی به مسائل مذهبی دارند استفاده می شود. مضامین یا معنوی داده شده و نشانه حکومت عرفانی است. برای چینی ها، رنگ سفید اغلب با ارواح مردگان مرتبط است. در موارد عزاداری اخیر، این کارت را می توان به عنوان نماد تسلیت تعبیر کرد. کارت های مرتبطی که بر جنبه معنوی رنگ سفید تأکید دارند، هشت کارت محافظ و بهشت ​​هستند (چوب 9). وقتی سوالی که پیش می آید بیشتر جنبه مادی دارد، اتصال کارت های مربوطه تعبیر معمولی تری دارد. نیز باید در نظر گرفته شود. کارت زمین (3 میله) یک خط واضح است که در آن مسائل معنوی مورد بحث قرار نمی گیرد، در حالی که درخت کاج (2 دایره) جوهره را نشان می دهد که منتظر است روی کاغذ قرار گیرد.

این کارت نماد آرامش درونی است که منجر به طول عمر می شود. این روزها آرام و آرام می گذرد. این کارت الهام بخش اندیشه و آزادی و آزادی برای افراد عاقل و بصیر است. این کارت همچنین نشان دهنده آرامش، رضایت و رهایی از نگرانی و اضطراب است. این کارت نشان دهنده بهبودی پس از بیماری و طول عمر است. این کارت آرامش خاطر را نشان می دهد اما لزوماً به معنای افزایش مشکلات نیست، می تواند به این معنی باشد که فرد در شرایط سختی قرار دارد. بنابراین مصالحه توصیه می شود.

طالع بینی اوراکل 5 ژوئن 1403 برای متولدین خرداد

متن فال:

عود به هنرهای نمایشی اشاره دارد; نمادی از اوقات فراغت، استراحت و زمان شادی پس از یک کار روزانه یا مادام العمر است. معنای لغوی موسیقی با نزدیکی کارت های بامبو، به ویژه کارت های کپور (4 بامبو) یا آب (6 بامبو) مشخص می شود. قارچ (8 بامبو) به نوبه خود معنای دیگری از عملکرد غیر متعارف یا “حاشیه ای” دارد. وقتی کارت به یشم کارت با استعداد و سخت کوش (4 دایره) یا حشره (7 دایره) نزدیک باشد، نماد پاداش تلاش صادقانه است.

حشره در اینجا نماد تلاش است. کرم ابریشم پیله‌اش را می‌چرخاند، مورچه شهر می‌سازد، زنبورهایی که غذای خود را جمع‌آوری می‌کنند و حتی جیرجیرک خوش‌تیپ! کارت حشره نقطه متقارن یشم است، با توجه به اینکه یشم نشان دهنده تلاش مداوم برای اطمینان از یک پاداش دائمی است، کارت حشره مبارزه را در مدت زمان کوتاهی، شاید بدون هدف احتمالی، گاهی اوقات برای پیروزی موقت، نشان می دهد. لاغری حشره نیز نماد ضعف است. بنابراین، ممکن است نشان دهد که یک موقعیت به اندازه فکر موثر نیست. شخصیت «حشره» با «آب» ترکیب می‌شود و ترکیبی به معنای رنگین کمان را تشکیل می‌دهد که باز هم چیزهای زودگذر را تداعی می‌کند – شگفتی نه روز!

– در نقاشی ها و مجسمه های چینی، خدایان اغلب در حالی به تصویر کشیده می شوند که یک شی مارپیچی عجیب را در دست دارند که نشان دهنده قارچ جادویی ابدیت است. این نماد چیزهای غیر معمول است. بنابراین، این کارت که قارچ های ابدیت را نشان می دهد، رویدادهای خارج از پوسته عادی رویدادها را نشان می دهد. این نشانه چیزهای قابل توجه یا عجیبی است که افراد را کنجکاو می کند. این ممکن است به دلیل اتفاقات یا رفتار غیرقابل پیش بینی یک فرد باشد که به طور ناگهانی شخصیت او را کاملاً در هم می شکند. این یک وجود و هویت منحصر به فرد را نشان می دهد که ترسی از غیر متعارف بودن ندارد و احتمالاً تصمیمی جسورانه برای شکستن سنت می گیرد. به طور کلی، این کارت نشان دهنده رویدادی در آینده است که احتمالاً تاکنون ناشناخته است. این غیر معمول و شگفت انگیز است که به شما امکان می دهد در مورد این رویدادهای خارق العاده به علم غیبی پیشگویی (این زودیاک) استناد کنید. اما رویداد مورد نظر مطلوب و منحصر به فرد (جزئی) است زیرا موقعیت و شرایط کاملاً غیرمنتظره است.

طالع بینی اوراکل برای متولدین جولای 5 ژوئن 1403

متن فال:

عنصر آب نشان دهنده ارتباط است. این شباهت در شکل ممکن است[ باشد یا حرکت . غالب اوقات ، به مسافرتهای کوتاهِ مکرر اشاره دارد ، ترجیحاً از قبیل مسافرت های منظم ، نه یک مسافرت منفردِ طولانی .

اژدها نماد شانس و ثروت است، و نشان از رتبه های امپریالیستی است. این نشان دهنده ثروت ناگهانی و غیر منتظره، به جای پاداش کار سخت است. و بنابراین با قمار و بازی همراه است.در یک موقعیت خوش بینانه و خوب دلالت برشانس خوب دارد ، اما از جنبه بد ، به معنی از دست رفتن یا به هدر رفتن پول از طریق قمار یا سرمایه گذاری مخاطره آمیز است ..

باوجود اینکه نام چینیِ این کارت به معنای ‘آغاز و شروع’ است ، معمولاً توسط غربی ها ‘اژدهای سبز’ نامیده می شود. کاراکترِ چینی نمایشی به سبک خاص از یک قوس ممتد با پیکانی آماده به شلیک است . این مورد یکی از سه نعمتی فرض می شود که در نخستین موقعیت در گستره ظاهر می شود که کارتِ نزدیکِ سمت چپِ قسمت شرقی است ، چنانچه این نخستین کارتی است که پس از کارت وسطی ظاهر شده است . در این موقعیت ، به معنای یک فرد بی درنگ و جاه طلب است ، که مقدر به دستیابی به موفقبت شده است

 فال اوراکل ۵ خرداد ۱۴۰۳ برای متولدین مرداد

متن فال:

– هنگام وزش بادهای سرد زمستانی ، درختان بید در پیش روی آن خم می شوند ، ولی بمحض آنکه بادها می گذرند ، حالت ایستادگی خود را که دوباره مزین به روکشی تازه از سبزه ها است باز می یابد . بنابراین ، بید نماد ، مقاومت بواسطۀ انعطاف پذیری است . دیپلماسی همان راهنما است . ممکن است برآورده کردن امیالِ قوی تر ، بهترین راهکار باشد ، موانع (شکست ها) موقتی هستند ، که پس از اینکه فرد قادر به بازگشت باشد گویی دوباره زنده خواهد شد . بید همچنین قدرت های شفا بخشی دارد – آسپیرین در حقیقت ترکیبی مصنوعی از یک داروی طبیعیِ یافت شده در پوستۀ درخت بید است . شاید این امر دلیلی بر چراییِ ارتباط بید با سوگ باشد – که به تسکینِ قلب شکسته شده کمک می کند .

چینی ها بر این باورند که یک جفت اردک برای زندگی کردن در کنار هم می مانند. بنابر این اردک نماد شراکت و همکاری پایدار می باشد. این پاسخی است ایده آل برای هر کس که در رابطه با چشم انداز و آینده رمانتیک و عاشقانه خود سوال می پرسد. در حالی که در رابطه با پرسش و سوال در زمینه کسب . کار ، این کارت نشان دهنده یک همکاری تجاری می باشد.

پس از قحطی ، سرما و محرومیتِ زمستان ، شکوفه های زنده ، خوشنودی را منعکس می کنند . این نشانی بر سرزندگیِ تجدید شده ، زندگی جدید ، و تمام بخت و اقبال هایی است که فراهم می آورد .کارتِ نگهبانِ شکوفۀ آلو در بهترین موقعیت خود در زمین ، یا جایی نزدیک به یک کارتِ زمین است . زیرا زمین همچنین پرسشگر(شما) را نشان می دهد ، کارتِ شکوفۀ آلو به وضعیت شخصیِ شما منسوب می شود که حمایت و حفاظت روحی و فیزیکی را فراهم می آورد ، اما نگهداری و حفاظت به طور خاص دربرابر فشارهای عاطفی می باشد .بنابراین ، هنگامی که نگرانی های روحی ، افسردگی بی مورد ، و مشکلاتی که شما از مواجهه با آنها بیم دارید ،یا یک حس ظاهری مربوط به التزام ناخوشایند فردی که تعیین آن دشوار است ، وجود دارد ، این ، یک کارت خوش یمن است . در چنین مواردی ، کارت جایگزین شده به جای نگهبان شکوفه آلو بایستی به عنوان کلید و راهنما جهت حل آن مشکلات مورد نظر قرار گیرد ؛ هنگامی که موقعیت به صورت چهار گوش مورد مواجهه قرار می گیرد ، احساس آزار ناشی از تردید و ناراحتی خاتمه می یابد . این واکنش در صورتی که کارت کشیده شده به جای نگهبان شکوفۀ رز ، کارت گره (8 چوب) باشد ، به طور مضاعف تأکید می شود ، درحالیکه شمشیر (2 چوب) نکوهشی جهت قطع فرد از یک درگیری است که اثبات می شود که یک تخلیۀ مفرط برای منابعِ فرد است .

 فال اوراکل ۵ خرداد ۱۴۰۳ برای متولدین شهریور

متن فال:

در چین ، ارزش پشم سبز (ژاد) بالاتر از طلا می باشد. اما ، هنگامی که از زمین گرفته می شود ، تکه ای مرده از سنگ بی ارزش است . تنها زمانی دارای ارزش می شود که ، زمان ، کار و مهارت ، سنگ ناخالص را توسط یک امپراطور به یک شیِ تعجب برانگیز تبدیل کند . علاوه براین ، ژاد پشم سبز (ژاد) زنگار نمی زند ، ناپدید یا تباه نمی شود – گنجِ اندوختۀ آن برای همیشه موجود است . بنابراین ، ژاد (این کارت )، بیانگر کار سخت ، البته کار برای رسیدن به یک عاقبت ارزشمند ، ارزشهای پایا ، دوستی های دراز مدت ، عمر طولانی ، و یک حس عدالت است

کاراکترِ چینی برای ‘شرق’ خورشید برآمده از پشت درختان را نشان می دهد . در اوراکل،کارت شرق ،بیانگر پرسشگر (شما) و وضعیت کنونی اوست . کارت شرق اشاره بر آن دارد که با توجه به موقعیت کارت ، شما درگیر یک حادثه و واقعه ای ماندگار و حل نشدنی خواهید شد.شرق ، مرتبط با بهار و رنگ سبز است ؛ صورت فلکیِ نجومی آن، اژدها (5 دایره) ، و عنصر آن چوب است .

– شمشیر دولبه ، سمبلِ سردرگمی و تصمیم گیری است . 2 چوب به معنای متضاد آن است – جدایی .مادامیکه این کارت وجود داشته باشد ، هیچ پیشرفتی وجود نخواهد داشت ؛ وضعیت (مانند بازی شطرنج) ، پات(بن بست) است تا زمانی که حرکتی انجام شود . شمشیر ، بیانگر عنصر آهن است ؛ رنگ مطلوب آن سفید است ، فصل آن پاییز ، و جهت آن به غرب است

 فال اوراکل ۵ خرداد ۱۴۰۳ برای متولدین مهر

متن فال:

این کارت به عنوان ‘اژدهای قرمز’ شناخته می شود زیرا حرفِ چینیِ چونگ به معنای ‘مرکز’ یا ‘میانه’ به طور سنتی با جوهر قرمز بر روی کاشیها می باشد . این حرف ساده به طور واضح ، پیکانی را در تصادم با مرکز یک هدف نشان میدهد ؛ همتا و قرینِ کارت ‘شروع دوباره’ است ، که پیکانی را در حال خروج از قوس نشان می دهد .مرکز ، نقطه ثابتی با پنج راستا است که با عنصر زمین و رنگ زرد همراه شده است . صورت فلکیِ نجومیِ آن شامل ستاره هایی است که حول ستاره قطبی دوران دارند و توسط هفت ستاره نمایش داده می شوند (7 چوب) .این کارت دستیابی به اهداف ، موفقیت ، شهرت ، و تحقق آرزوها را نشان می دهد .

– این احتمالاً مبهم ترین مورد در میان کارت می باشد ،زیرا که هم ایجاد کننده و هم گشایندۀ گره و مشکل را نشان می دهد . شاید بیش از هر کارت دیگری ، معنای صحیحِ کارت گره (Knot) تنها در این زمینه که چه سوالی در اوراکل (غیبگو) نمایش داده می شود ، و کارتهایی که سمت کناریِ گره دریایی هستند ، قابل فهم باشد .اگر کارت شمشیر (2 چوب) نزدیک باشد ، آنگاه مفهوم ، فوراً آشکار می شود : مشکل و گره ایجاد شده بر طرف می شود . اما کارت مرغابی (2 بامبو) که یک مشارکت را تداعی می کند ، مشکل و گره به وضوح بسته می شود . کارت گره نشانی از مشکلات و نگرانی ها است . هنگامی که در شرق ظاهر می شود ، تردید را آشکار می کند . هنگامیکه در موقعیت های نخست یا سوم ظاهر شود ، آن را نشان می دهد که سایر مردم تصورمی کنند که فرد پرسشگر (شما) به اندازه کافی مصمم نیستید.اگر در وسط ( کارت دوم) بیاید ، موقعیت آن ترس درونی و شک و تردید آزار دهنده را نشان می دهد.

– تک شاخ در افسانه های چینی – یکی از علامت های مربوط به سلطنتِ یک امپراطورِ خوب – به عنوان دارندۀ قدرتِ دیدنِ آینده مورد نظر قرار می گرفت . ازاینرو ، اهمیتِ کارتِ تکشاخ تواناییِ پیش بینیِ رویدادها است . این گاهی اوقات به معنای نعمت غیب گویی است ، اما به طور معمول تر ، صرفاً بیانگرِ یک دوراندیشی طبیعی است که برخی از افراد را قادر می سازد که همیشه یک قدم جلوتر از رقبای خود قرار گیرند.چنین افرادی یک تواناییِ ذاتی (غریزی) جهت تشخیص شخصیت با دقت غیر طبیعی دارند – تا مردم را ‘به خوبی تشخیص دهند’- بااین وجود ، این خصوصیتی است که ممکن است همواره خوشایند نباشد .

 فال اوراکل ۵ خرداد ۱۴۰۳ برای متولدین آبان

متن فال:

اژدها نماد شانس و ثروت است، و نشان از رتبه های امپریالیستی است. این نشان دهنده ثروت ناگهانی و غیر منتظره، به جای پاداش کار سخت است. و بنابراین با قمار و بازی همراه است.در یک موقعیت خوش بینانه و خوب دلالت برشانس خوب دارد ، اما از جنبه بد ، به معنی از دست رفتن یا به هدر رفتن پول از طریق قمار یا سرمایه گذاری مخاطره آمیز است ..

خورشید زندگی بخش ، قلمرو جنوب رابه تصرف در می آورد ، که سمبلی برای گیاهان انبوه است . بدین خاطر ، چهار هزار سال ، امپراطوران چینی به معابدشان که با فضای تخت شاهیِ رو به جنوب ساخته شده بودند ، توجه داشته اند ، زیرا امپراطور را قادر به تماشای منشاء الهی می کند . بنابراین ، جنوب ، بهترین جهت فرض می شود ، و همواره بیانگر موفقیت است . ظهور کارت جنوب ازاینرو به عنوان امری بسیار خوش یمن تلقی می شود ، زیرا نویدِ یک عاقبت مطلوب را برای هر مسئله ای که توسط کارتهای مجاور آن نمایش داده شده ، می دهد .با تابستان ، رنگ قرمز ، صورت فلکیِ نجومیِ فوینکس (3 دایره) و عنصر آتش ، همپا شده است .

مشابه به گل داودی ، کشاورز سمبلی دیگر از پاییز است . دلالت بر تکالیف و زحمت فراهم کردن محصولات دارد . بنابراین ، کارت نگهبان کشاورز فعالیت فیزیکی وکار پرزحمت را نشان می دهد ، اما بااین وجود ، کاری که دارای انعام گرانبهای خود است .پاییز همبسته با غرب ، رنگ سفید ، و عنصر فلز است . در نتیجه ، برای این کارت مطلوب است که با یک کارت غرب در قسمت غربی پدیدار شود . همانطور که غرب به اهداف فرد منسوب است ، کشاورز نشان می دهد که دشواری ها با تلاش فیزیکی قابل برطرف شدن هستند . توجه داشته باشید که این کارت تأکید بر این دارد که تلاش جسمانی مورد نیاز است – این مرجعی منحرف جهت پشتکار یا بردباری نیست . بلکه امری رک و بی پرده است تا شغلی برای فرد ترتیب داد و او را به کار گماشت .ظهور کارت زمین (3 چوب) ارتباطی آشکار میان کشاورز و زمین ایجاد می کند ، و می تواند برای کسانی که زمین دارند یا درفکر خرید آن هستند ،در ارزش اسمی اش مورد تفسیر قرار گیرد ؛ همچنین ممکن است به میراثی شامل زمین آماده جهت توسعه منسوب شود .روی هم رفته ، هرچندکشاورز نشان دهندۀ تلاش فیزیکی است ، این مفهوم هنگامی که کارت ژاد (4دایره) یا حشره (7 دایره) بر روی صفحه پدیدار می شوند ، مورد تأکید قرار می گیرد .

 فال اوراکل ۵ خرداد ۱۴۰۳ برای متولدین آذر

متن فال:

بامبو ده هزار کاربرد دارد ، اما ساقه های کوتاه بامبو شاید به عنوان شاخک های قلم موهای چینی بیشتر شناخته شده تر باشند ، که در چین نه تنها جهت نقاشی بلکه برای نویسندگی نیز به کار می رود . قلم چینی که کمتر شناخته شده است ، ساقه ساده ای از بامبو به همراه نوکِ تراشیدۀ آن به عنوان نوک قلم می باشد .بنابراین تعجب آور نیست که نگهبان بامبو با نویسندگی ، یادگیری ، و پژوهشگری همراه شده است . بنابراین ، بیانگر کمک در تشکیل ارتباط یا سندیت ، به ویژه اعلان موفقیت در آزمون ها می باشد .استحکام بامبو ، و این حقیقت که به طور عمودی رشد می کند ، هر دو سمبلِ خصوصیاتِ مطلوب در یک انسان جوان هستند ، و گاهی اوقات به عنوان مدلی برای رفتار پرهیزکارانه صدق می کند . اگر کارت کاج (2دایره) در کنار نگهبان بامبو کشیده شود ، آنگاه سمبولیسمِ کاج یعنی جوانی را اظهار می کند ، اما همچنین اثبات می کند که فرد صادق و درستکار است .بنابراین ، هنگامی که کارت کشیده شده کنار بامبو ، به طور مقتضی ، یکی از هم ردیف های بامبو باشد ، می تواند به طور خاص علامتی امیدبخش فرض شود ، آنگاه بر مفهوم کلمه نوشته شده حین تفسیر کارتها تأکید دارد . به عنوان مثال ، به ازای 5 بامبو (نیلوفر آبی ، که همچنین به معنای کودک است) ، اخبار تولد را می رساند ، درحالیکه 6 بامبو (آب ، همچنین به معنای ارتباط) اخبار خوبی راجع به یک مدرک (سند) را نشان می دهد . اغلب اوقات بیانگر بهبودی پس از بیماری است .دیگر کارتِ مربوطه ، شمال ، یعنی راستای زمستان ، است . اگر کشیده شود ، به معنای آن است که چاره ای و حفاظتی در یک دوره سخت وجود خواهد داشت .

– نیلوفرِ آبیِ در حال شکوفا شدن ، دلالت بر تولدی جدید دارد . سمبولیسم (نمادگراییِ) عرفانی دارای یک جنبش معنوی است ، حال آنکه ، در یک سطحِ مادیِ دیگر ، بر تولد نوزاد اشاره دارد . خیلی اوقات ، این امر برای آنانکه ، بتازگی متحمل یک تجربۀ متعالی ]آموزنده[ شده اند ، یا در سویی دیگر ، آنانکه ضایعه های شدید را تحمل کرده اند ، پدیدار می شود ، که از نظر مادی یا طوری دیگر ، منجر به نیاز به سازش با زمان کنونی و شروع دوبارۀ زندگی می شود . در چنین مواردی ، نوزاد ، نشان دهندۀ سمتی نو است که عمر ]زندگی[ می تواند آنرا اتخاذ کند . اغلب اوقات ، آنان که چیزهایی را دریافت کرده اند ، که ممکن است به عنوان مانعی برطرف نشدنی در حرفه ]کار کنید[ آنها مدنظر قرار گیرد، در می یابند که زندگی هنوز برنامه های زیادی برای پیشکش دارد که اغلب اوقات برای مردم ، دارای رگه های غیر منشعب و غنی از منابعی است که اکنون می توانند بدین مفهوم نامیده شوند و ممکن است بلندپروازی ها و جاه طلبی های دست نیافته ای وجود داشته باشد که اینک احتمال تحقق داشته باشد . چنانچه فیلسوف بزرگ چینی لائو تزو می گوید ، ‘ آنچه احتمالاً به صورت یک مصیبت ظاهر می شود ، طلوعی از اقبال را بیان می کند . ‘ آنانکه برخی زیانهای شخصی را تحمل کرده اند ، عاقبت ، با شرایط شان سازش می کنند . گل در حال شکوفا شدن اشاره بر گذر غم دارد .

غرب (این کارت) ، هدف را بیان می کند – که همانی است که شما ناچار به مواجه با آن هستید . ممکن است شریکی – در زندگی یا در تجارت باشد – یا ممکن است بیانگر موانع باشد .هروقت که فال گیرنده سوالی راجع به شخص دیگری می پرسد ، کارت غرب ، آن فرد دیگر را نشان می دهد .

 فال اوراکل ۵ خرداد ۱۴۰۳ برای متولدین دی

متن فال:

این کارت ،ماهِ کف دریا ،نامیده می شود– طریقه ای دلپسند جهت وصف یک مروارید ! .مروارید نزد چینی ها ، بیانگر پالایش و تهذیب است ،بنابر این نشان دهنده ثروت و خوش گذرانی و تجمل است.در یک موقعیت خوب و مناسب این کارت اشاره بر انجام تعهد دارد ، هنگامی که به طور نامساعد قرار گیرد ، اشاره برزیاده روی ناشی از بی فکری دارد .

درحالیکه آتش (6 چوب) نمایانگر هوش است ، ستارگان اشاره بر تخیل دارند . هفت ستاره نشان داده شده ستاره هایی هستند که الگوی آشنایی از گاوآهن ، بخشی از دب اکبر مربوط به اخترشناسیِ باختری را تشکیل می دهد . چینی های باستان باور داشتند که این صورت فلکی مسند خدایان است ، خصوصاً خدای فضیلت ادبی . متعاقباً ، این کارت ممکن است به نویسندگی ، ریاضیات ، یا ادبیات منسوب باشد ، خصوصاً اگر در تقارن با کاج (2 دایره) ظاهر شود . به همراه آب (6 بامبو) بیانگرِ روزنامه ، خاطرات و حسابها می باشد . در شرق ، ستارگان بیانگر یک فرد ادیب هستند ، اکثر اوقات یک خیال پرداز در مقایسه با افرادی که ایده ها را عملی می کنند .

چینی ها به گل داودی به عنوان سمبل خورشید می نگرند ، گلبرگ های طلایی آن ، همچون پرتوهای خورشید می درخشند ، یک نمایش به سبک خاص برای گل داودی ، در جهان خاوری به عنوان سمبل خورشیدی مورد استفاده قرار می گیرد . اما این تناسب آن برای فصل پاییز است که احتمالاً مهمترین مفهوم بیان شده توسط این کارت می باشد . یک داستان چینیِ فریبنده و جادویی راجع به ملکه ای است که شوهرش را بسیار دوست داشت . اما پیر شد و طبق رسم و عرف آن زمان ، شوهرش تصمیم گرفت که زنی دیگر بگیرد . او مایوسانه پرسید ‘حال که این خانم را جهت رسیدگی به خود داری ، من برای تو همانند چه هستم ؟’امپراطور مهربانانه لبخندی به وی زد و گفت ، ‘همانند گل داودی در پاییز’ .این کارت درصورتی که توسط خانمی بالغ انتخاب شود ، زینت ، جذابیت و مهربانی را تصریح می کند – خصوصیاتی که این کارت به طاووس معطوف می دارد (1 بامبو) که همچنین یک زن خانه دار را نشان می دهد . اگر فرد فال گیرنده به وضوح درنظر گرفته نشده ، ترکیب گل داودی و طاووس یک خویشاوند مونث مسن تر را نشان می دهد ، که فاش می سازد که وی از زندگی اش راضی است و توسط خوشی و شادی هایی که یک خانواده شاد فراهم می آورد ، احاطه شده است .فصل پاییز زمان درو و تهیۀ شراب است . سمبل نجومی باستانیِ آن ، یک قمقمه از شراب ، علامت نشاط ، عیش ، استراحت و فراغت است .نگهبان گل داودی ، خوشی ، فعالیت های اجتماعی ، تعطیلات و سرگرمی را نشان می دهد . مناسب ترین کارت برای کشیدن و جایگزینی آن ، گِل (4 چوب) و غرب است که سمبل پاییز است .

 فال اوراکل ۵ خرداد ۱۴۰۳ برای متولدین بهمن

متن فال:

باوجود اینکه نام چینیِ این کارت به معنای ‘آغاز و شروع’ است ، معمولاً توسط غربی ها ‘اژدهای سبز’ نامیده می شود. کاراکترِ چینی نمایشی به سبک خاص از یک قوس ممتد با پیکانی آماده به شلیک است . این مورد یکی از سه نعمتی فرض می شود که در نخستین موقعیت در گستره ظاهر می شود که کارتِ نزدیکِ سمت چپِ قسمت شرقی است ، چنانچه این نخستین کارتی است که پس از کارت وسطی ظاهر شده است . در این موقعیت ، به معنای یک فرد بی درنگ و جاه طلب است ، که مقدر به دستیابی به موفقبت شده است

عنصر آب ، اشاره بر ارتباط دارد . این امر ممکن است به شکل تطابق ]تشابه[heralderhanekbirbiuzunyadetarihandüzenliyolculuklarmışıklarkışlarmışlarızalılar[باشدیاحرکتغالباوقات،بهمسافرتهایکوتاهِمکراشارد،ت،تغالباشدیاحرکتغالباوقات،تغالباشدیاحرکتغالباوقات،تغالباشدیاحرکتغالباوقات،بهمسافرتکهایمطولامون[isteroisterhareketÇoğuzamantekbiruzunyolculuktanziyadetercihendüzenliyolculuklargibisıksıkyapılankısayolculuklarıifadeeder[باشدیاحرکتغالباوقات،بهمسافرتهایکوتاهِمکرراشارهدارد،ترجیحاًازقبیلمسافرتهایمنظم،نهیکمسافرتمنفردِطولانی

کارت ببر (این کارت) مردانه ترین کارت است. در حالی که این نقاشی که نمادی از اشراف و شجاعت و همچنین پرخاشگری است، یک افسر یا فردی را نشان می دهد که یونیفورم پوشیده است، رئیس و مافوق آن شخص و همچنین سلطان، افسران پلیس و ماموران ناشناس اغلب نشان داده می شوند. همچنین می تواند پدر، دیگر مردان مسن یا فرد مسن بین دو پسر را نشان دهد. گاهی اوقات، اگر سؤال کننده مرد باشد و در مورد روابط شخصی سؤال کند، بسته به زمینه یا نوع سؤال، این ممکن است نشان دهنده سؤال کننده یا رقیب قدیمی تر باشد. برای زنی که روابط را بررسی می کند، این نشان دهنده دو خواستگار برجسته از نظر فیزیکی است. مرد جوان با کارت کاج نشان داده شده است، ببر سفید یک صورت فلکی پاییزی است و فرخنده و مثبت است.

فال اوراکل 5 ژوئن 1403 برای متولدین اسفند

متن فال:

کارت ببر (این کارت) مردانه ترین کارت است. در حالی که این نقاشی که نمادی از اشراف و شجاعت و همچنین پرخاشگری است، یک افسر یا فردی را نشان می دهد که یونیفورم پوشیده است، رئیس و مافوق آن شخص و همچنین سلطان، افسران پلیس و ماموران ناشناس اغلب نشان داده می شوند. همچنین می تواند پدر، دیگر مردان مسن یا فرد مسن بین دو پسر را نشان دهد. گاهی اوقات، اگر سؤال کننده مرد باشد و در مورد روابط شخصی سؤال کند، بسته به زمینه یا نوع سؤال، این ممکن است نشان دهنده سؤال کننده یا رقیب قدیمی تر باشد. برای زنی که روابط را بررسی می کند، این نشان دهنده دو خواستگار برجسته از نظر فیزیکی است. مرد جوان با کارت کاج نشان داده می شود، ببر سفید یک صورت فلکی پاییزی است و فرخنده و مثبت است.

اگرچه نام چینی این کارت به معنای “شروع” است، اما اغلب غربی ها از آن به عنوان “اژدهای سبز” یاد می کنند. کاراکتر چینی نمایشی تلطیف شده از یک کمان بلند با یک تیر آماده شلیک است. فرض بر این است که این آیتم یکی از سه موهبتی است که در موقعیت اول اسپرد ظاهر می شود، یعنی کارت نزدیک سمت چپ قسمت شرقی اگر اولین کارتی باشد که بعد از کارت میانی ظاهر می شود. در این مورد به معنای فردی سریع و بلندپرواز است که برای موفقیت مقدر شده است.

– آتش سومین عنصر از پنج عنصر فلسفه چینی است و بیانگر ویژگی های فردی هوش و وحی است. با این حال، در بین تمام کارت ها، این کارت است که مهمترین هشدار خطر را می دهد. منابع شعله ور نشان دهنده منابع معنوی، فیزیکی و مالی است و با کارت های خاص چیزی شوم در مورد حادثه ای وجود دارد که ممکن است برای شخص یا دارایی اتفاق بیفتد.